| Anonimusdark20 a întrebat:

Pe ce site-uri de matrimoniale trebuie să intru ca să caut o relație serioasă cu o fată?

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Orunde poti gasi o fata serioasa, eu am cunoscut peste tot, pe unde am fost inclusiv pe TPU, peste tot sunt si fete serioase

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Doar ca fetele serioase, ori sunt luate deja, ori cauta băieți rai. Nu?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai unele nu sunt atrase de aspectul meu fizic, unele au iubit, unele distanta

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

Am auzit ca esti mafiot mare la tine in Timisoarahee hee laughing

| RAY a răspuns (pentru raMLesS):

Am auzit ca nu auzi deloc bine, am doar harem stradal si fac comert cu legale

| Freya1 a răspuns:

Reala,viata reala.

| raMLesS a răspuns:

Dar in viata reala nu poti? Chiar atat de pampalau esti incat sa cauti fete pe net?

| raMLesS a răspuns (pentru raMLesS):

"Distrus83 a evaluat răspunsul tău ca fiind nefolositor si eronat" rolling on the floor laughing
Pe tine numai dupa nume de iau rolling on the floor Pampalaule.

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Papagale, n-ai treaba ma, faci vocalize, te ranjesti? Esti jmecher tu, ma iei dupa nume... Nu ma ratatule impertinent, iti spun eu de unde sa ma iei, nu dupa nume. Ai grija cand mai ai ceva de scos pe c*r scoate-ti ce ti-a ramas acolo de data trecuta, ca in loc sa scoti pe c*r iti iese pe gura ma panarama de om. Nu mai veni cu ranjete in privat ma, ca nu esti amuzant mancami-ai de unde-ai sa ma iei... Ia si ragaie la copii tai din anturaj ma petarda de om, ca ai s-o strici tu poate vreodata pe undeva in plina strada si nu stii niciodata peste cine dai. Daca esti prost si esti ranjit, ranjeste-te cu prietenii tai retardati ma castravete. Vezi-ti de raspunsurile tale ma analfabetule daca nu stii pe ce lume calci fu7u73-n gura de kkat cu ochi. O palma la ureche iti trebuie tie, nu mai mult, asa sa-ti sune apa-n cap, poate te trezesti la realitate.

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot eu sa ma trezesc la realitate ma nebunule? Esti un milog, nu esti in stare sa abordezi o femeie, si te dai smardoi pe TPU rolling on the floor.
Oricum nu sta nimeni cu un alcoolic ca tine, numai dupa fata te iau.
La ce prostii ai scris, ai un aer de taximetrist, de zidar rolling on the floor.
Ai ramas fara argumente si incepi sa injuri ca ultimul tampit laughing Tu crezi ca ma afecteaza amenintarile si injuraturile alea goale? Nu sperii pe nimeni ma parlitule.
Cu atitudinea asta de tigan, de cocalar, e normal ca nu agati nici o femeie.
Ai burta plina de bere si ma ameninti pe mine laughing Fugi ma d-aici.

| Xelon a răspuns (pentru raMLesS):

" Nu ar sta nimeni cu un alcoolic ca tine "
Ah, m-ai lovit direct la corazon cu replica asta...
P.s "Distrus " este nume franțuzesc, in caz ca nu știai happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Copil prost, ai tupeu că nu am eu cu ce să te ameninț, latri de pe internet că nu ai cum să ți-o iei? Stai tu liniștit că la cât de prost ești și cu tupeu bolnav ce ai unde nu-i rostul îți găsești tu nașu' odată. Nici nu-ți trebuie mai mult. Mănâncă tu tot așa c@c@t din gură pe unde apuci și la cine nu trebuie că ai să vezi tu atunci cum e cu fuga. Ai să vezi cum ți-o fi când n-ai să mai ai pe unde să mai scoți cămașa. Fii tu deștept așa ca aici, nu te abține. Te încurajez. Nu mă mai lua tu pe mine nici după nume, nici după față, ia-mă doar de p**@, atât, că de atât ai fi în stare în fața mea panaramă de doi lei. Nu o să ajungă niciodată un copil ratat ca tine să se ia în barcă cu mine. Fă tu talente aici pe internet, că îți permite distanța, fă exact precum câinii ăia de latră mult și prost până se rupe lanțu'. Îți rupe ție capu' careva vreodată, stai tu fără grijă. Ți s-a urcat c@c@tu' la cap și nu știi când să te oprești, îți spun eu când trebuia să te oprești copile, trebuia să te oprești înainte să dai send la prima aberație pe care ai postat-o din prostie. Dar tu nu știi de astea, tu nu știi de responsabilitate. Lasă că ai s-o înveți tu și pe aia... pe calea cea amară. O să-ți iasă ție gargaunii din cap atunci. Până acolo, tu latră, latră tare și fii deștept. Pe măsură o să-ți fie și corecția. Se pare că ai trăit până acum printre papagali. Nu-i nimic, te lovește pe tine o dată și realitatea. Vorbește gura fără tine, atât îți zic.

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi la el cica copil laughing)
Tu crezi ca eu stau sa citesc toate prostiile pe care le-ai scris?
Aberant e faptul ca incercati sa gasiti fete virtual, mai sunteti si tari in gura.
Imi spui tu mie de realitate... pai in realitate nu ziceti 2 vorbe dar pe net va credeti mari mafioti rolling on the floor Tu daca ma vezi in realitate esti c***t pe tine.
Tie iti tremura vocea cand dai cu buna ziua si imi spui mie de realitate laughing) Pampalai d-astia ca tine am tot intalnit, nu-i nimic de capul vostru, si ce-i cel mai trist e ca voi credeti ca aveti dreptate, credeti ca e normal sa cautati relatii online laughing
Na, poate intri odata sau de doua ori sa vezi cum e, dar nu arunci aiurea cateva sute de euro si-ti pierzi timpul in halul asta, ar trebui sa fii foarte prost si disperat sa faci chestia asta.
Cand ai scris chestia asta, tu singur ai dovedit ca esti pampalau fricos, pai ce barbat esti ma tu daca nu stii sa vorbesti cu o femeie? Apoi imi spui mie despre cum e realitatea laughing laughing
N-am cu cine sa vorbesc si sa ma inteleg ca esti prea retardat.
Nu te obosi sa-mi dai raspuns ca nu ma mai uit, esti o cauza pierduta, te las in lumea ta happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Copilule, papagalule cu pene, boschetare... mai intai, inainte sa intri in discutie cu mine, ar fi trebuit sa-ti dai o palma la ureche, ca nu sunt acolo langa tine sa ti-o dau eu. Si-un scuipat in mu1@ aia de prost arogant. In al doilea rand, de unde am eu sau nu am cu cine vorbi in viata reala e departe de tine si sa intelegi si sa te ***@ grija. Daca ai vazut prea multe filme cu super eroi, cu pokemoni sau mafioti si ai ascultat prea multa gargara de pe la papagalii de pe la tine "da prin cartier" si ai avut "fetite cu codite", prin anturajele tale jalnice in fata carora sa pari tu cocos si sa te bage-n seama asta nu te face barbat ma panarama de om, nu, tot un papagal ramai, tot un copil prost. E vorba doar la cine te raportezi. Si iti garantez, ca raportat la mine, in viata reala, nu esti un papagal, ca om, esti doar o umbra trista. Tu ai fi ramas cu impresia ca fiind mare papagal in fata altor papagali sau tute ieftine, ai fi vreun smecheras si tu. Nu ma c@c eu pe mine ma daca te vad, p1s@tul3, pe tine ma c@c. Ma c@c pe tine si te p1s in freza ma p1zd0 de copil. Fetito, p1zd0 cu ochi, traiesti in fantezie copile, trezeste-te. Te f*t3 pe tine grija dupa ce-s eu disperat ma, am crescut cumva de mana cu tine si nu te-am observat? Eu sunt disperat dupa ce n-am avut noroc sa am in viata ma copile retardat. Nici pe departe nu e asta problema ta, nici pe departe nu iti permiti sa ma iei tu in barca in baza norocului pe care l-am avut eu sau nu. Nu are toata lumea confortul norocului in viata mah, asta micu' de o dai cu teribilismele pe-aici pe internet cand de fapt tu n-ai nici un merit in viata, esti un parazit nenorocit. Nu-i nimic de p*l@ ta mah copile, esti doar un papagal gatuit care are impresia ca impresioneaza cand se da zmeu in fata unui om care n-a avut noroc pe un plan in viata. Si asta pe motive intemeiate. Mah, c@c@tule cu pene, cand ai sa ajungi tu sa fii barbat, ai sa gandesti in mortii tai de doua ori inainte sa scoti ceva pe gura. Da ma, in viata reala as putea sa te calc pe mu13. Si totusi, in viata reala nici macar nu s-ar ajunge acolo, ca n-ai avea tupeu sa scoti o vorba-n fata mea ma copil cu muci la c*r. Nici n-as avea ce sa bag in seama la tine. Eu macar am intrat pe forumul asta cu un scop ma, nu sa dau cu p*l@-n altii care n-au noroc sa aiba ce am eu pe diferite planuri. Esti penibil copile, esti jalnic, de cea mai joasa speta. In loc sa-ti f*t1 un pumn in gura singur si sa-ti inghiti limba si dintii, de cata prostie zace-n tine, tu continui cu "arogante" ca-s eu smecher mafiot si alte alea. Stai cuminte, pe langa tine si multi altii, da, chiar sunt "jmecher mafiot" in comparatie. Da, din "lumea mea" tu nu ai fi iesit intreg, nu ti-ai dori sa fi trecut pe-acolo. Sa zici merci ca nu ai vazut si nu stii nimic de "lumea mea"... dejectie de om. Eu am o problema ma si stiu sa mi-o recunosc, pot sa mi-o recunosc, o problema pe baze cat se poate de justificate. Tu? Tu nu stii sa-ti recunosti nici mucii de la nas ma prapaditule. Iti curg mucii in gura ma in realitate si tu nici nu iti dai seama, nu ai fi in stare de nimic, esti doar un gunoi cu ochi si o gura pe care scoti numai c@c@t. Tu ce zici mah, te crezi barbat, ca mai prinzi din cand in cand asa cate-o panareta de aia jumate analfabeta si-n calduri care sa stea la vrajeala cu tine ma? Da ma copile, eu sunt disperat, ma dispera prostia care ma-nconjoara, m-a adus la frustrare maxima si m-a afectat, m-a terminat psihic. Dar, eu unul imi recunosc problemele si caut sa ies din ele, cu tot ce pot, cu tot ce am si da, stau pe internet, online si f*7 banii fiindca imi permit, pentru ca nici timp nu am, nici alte posibilitati. Nici nu am avut. Si fiindca vreau sa fac ceva in loc sa stau degeaba. Asa greu cum mi-o veni si in dezavantaj, de aici de la vreo doua mii si ceva de Kilometri departare. Tot eu sunt ala care stau cu p*l@-n sus in fata disperarii si ti-o mai dau si tie peste bot, copile penal. Pe mine in realitate, stii, lucrul ala unde se intampla de fapt lucrurile din viata de zi cu zi, nu aici din spatele tastaturii, acolo ma respecta toata lumea ma boule, oamenii normali care conteaza, ma respecta toata lumea pana la directorul firmei in care lucrez si are incredere in mine, sunt singurul angajat Roman caruia ii spune pe nume si ma saluta primul, nu asteapta sa-l salut eu. Asta dupa nici un an jumate de cand sunt in tara respectiva. Am ajuns in 4 luni din manipulant marfa prin depozit, "de la calcaiul broastei" la tehnician pe teren si acum de vreo luna la print manager prin banci. App. vorbesc cu lumea de multi ani ma ratatule, am lucrat cu oameni de prin 2004 si pana acum, stiu sa vorbesc articulat ma terminatule. Vorbesc cu persoane cu cap, cultura si statut social, oameni cu integritate belitule, daca stii ce-i aia, vorbesc cu tot felul de persoane, nu cu samantari. In afara de asta pot vorbi si cu tine, asta daca as avea cu cine de fapt, dar tu ai dat dovada ca esti prea inept, prea prost, nu stii ce-ti iese pe gura aia proasta si cu oricine din orice nivel cultural sau social. Atat ca nu pot vorbi cu p1zd3 arogante si cu pretentii, cu zdrente sau proaste cu iluzii, naive si fara pic de responsabilitate, nu au ce discuta cu mine, nu am ce sa le spun, si daca le spun se sperie si "fug" ca niste zalude. Nici vrajeala dulce sau aere de arogant nu am in fata lor. Nici nu m-as suporta asa de altfel. Mi-ar fi greata de mine. Nici povesti fantastice de lauda. Pai cu de alea cred ca ti-ai facut tu initierea. Atata ai putut si tu, n-am ce sa-ti zic. Oricum, nu m-as lua de tine ca esti prost chinuit si atat intelegi din viata si din oameni. In baza lor cred ca ti-o fi intrat tie in cap si ca esti tu barbat. E o certitudine, nici nu as mai spune ca-s mari sanse, ca-s prea multe, cam alea-s toate, oricum, marea majoritate care au mai ramas pe-acolo. Dar tu ai impresia ca vorbesti cu papagalii tai din fata blocului cu care stai la o samanta sprijiniti de BemVEu' cumparat de taticu' si mamica, ala cu care va mai duceti poate prin cluburi cand aveti bani sa va mai dati smecherasi si voi pe langa pitipoance de doi lei cu mintea incuiata si aere de doamne elevate cu tupeu. Stai jos mah copile, stai jos in banca ta, Nota 4. Stai jos ca un terminat ce esti si nu citi ce-ti scriu eu, nu citi ca deja ai zis ca nu-ntelegi. E si normal, ce sa inteleaga un papagal penibil cu muci la nas de la un om. Stai si te ranjeste ca o primata si date-n fantezii pe-aici pe internet. Esti periculos tu din Alaska de acolo de la tine. Esti periculos de prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există "fete serioase" pe site-urile de "matrimoniale", te îmbeți cu apă rece. Crede-mă că de mai bine de un an de zile stau pe toate site-urile posibile și imposibile de am fărâmat sute de Euro să pot da mesaje la cine vreau, etc. Nu există decât tute care caută viață bună, bani, mașini, distracții și terminate de viață cu copii. În afară de asta mai sunt mii de profile false sau chat boți... Cam atât. Deci dacă vrei site-uri de "matrimoniale", fă bine și prezintă mașina pe fundal la poza de profil și fii pregătit să le duci în viață. Cluburi, Mall-uri, vizite pe la munte și la mare, etc. Altfel, stai cuminte în băncuța ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-uri de ce? De "matrimoniale"? Stai linistit si nu o sa te doara capul. De ce ai tu impresia ca exista servicii in favoarea "defavorizatilor", cand din asta se pot face bani frumosi? Ai idee cati labari disperati stau "la coada" pe site-urile alea dupa o bucata de gaura, inainte sa intri pe acolo? Iti spun eu, e "ca-n filme porno", atat iti zic. Si din "porno" se fac bani tovarase. Multi. De ce ai crede ca pe site-urile de "matrimoniale" ar fi diferit? Tot ce se poate exploata se exploateaza prietene. Vrei sa-ti pierzi banii pe site-uri de genul si sa te prinzi in joaca lor, problema ta. Vrei ceva si mai vrei si serios? Atunci vezi pe unde mai gasesti ceva real in tara aia terminata. Poate inca ai sa mai ai noroc.

| Jannah a răspuns:

Fete gasesti peste tot, pe internet poti sa vorbesti cu un barbat ce pretinde ca este femeielaughing.

| raMLesS a răspuns (pentru Jannah):

Ce nu-ti ajunge?

| xutza a răspuns:

Tinder rolling on the floor

| Nico_Miruna_1997 a răspuns:

Sentimente.ro, funda?