| BogdanM275 a întrebat:

Salut, pe ce site-uri de matrimoniale îmi recomandați sa intru ca să gasesc o relatie serioasă cu o fată?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauta una din alta tara

| BogdanM275 explică (pentru mgtow):

În țarile din europa de vest n-am nici o șansă, acolo fetele/femeile au o gândire foarte diferită față de cele de aici la care mai punem ca majoritatea nu caută ceva serios.

Singurele soluții ar fi țarile asiatice (felipine, tahilanda, coreea sau chiar china) sau țările din europa de est ucraina, serbia sau republica moldova.

| Violleta2022 a răspuns:

Relatii serioase nu cauti pe site-uri matrimoniale, ca nu le vei gasi.
Fetele serioase nu-si cauza partnerii de viata online, ci in viata reala, prin prieteni, prin magazine, la scoala, la servici, la biserica, la plimbare samd.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe situri găsești relații virtuale. Sunt cazuri rare de cupluri care s-au cunoscut pe Internet. E chiar pustiu în jurul tău? Sau timiditatea, bat-o vina...

| BogdanM275 explică (pentru sadrian46):

Timiditatea,rușinea și frica unei eventuale respingerii.

| sadrian46 a răspuns (pentru BogdanM275):

Și dacă te respinge, ce-i? Next!

| Violleta2022 a răspuns (pentru BogdanM275):

Cum dumnezeu sa agati pe cineva, daca tu nici macar nu veri sa incerci?! Si daca primesti un raspuns negativ, ce?
Toti selectam si alegem ce ne place si de cine simtim ca suntem atrasi. Din atata lucru nu a murit nimeni.
In plus, tu cauti doar online, unde nu vei gasi niciodata fete serioase.

| mihai69 a răspuns:

Pe TPU.
Restul sunt doar povești...

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ia frumos si instaleaza un Tinder si da-i bice. Poate nu o sa iti cunosti jumatatea, dar macar o pedala-doua tot apuci sa dai si tu.

| Andreeush a răspuns:

O fată serioasă nu se găsește pe un astfel de site.

| Eireann a răspuns:

Poti sa gasesti o fata dispusa sa te cunoasca si sa iasa cu tine de cateva ori. O relatie serioasa nu o gasesti ci o construiesti in timp daca sunteti compatibili si daca amandoi va doriti asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele serioase nu stau pe site-uri de dating.

| xeum a răspuns:

Fetele serioase n-au timp de flirtat cu barbatii virtual. Iesi cat mai mult in lume si negresit vei gasi o fata cum iti doresti, asta daca stii ce cauti. Totusi daca esti incapabil o alternativa cat de cat ok connected2.me.