| noisolpXekuNemertXe a întrebat:

Într-un fel parcă întreb și puțin la caterincă, că n-am ce face, dar dacă stau să mă gândesc, nu e chiar o întrebare anapoda. Mă întreb, există ceva site-uri de întâlniri pentru adolescenți / de ăstia sub 25 strict? (am 17 apropo, trec pe 18 într-o lună).
Nu vreau să par ceva antisocial sau nu știu la ce vă gândiți în prezent, dar faza e că nu prea sunt satisfăcut de nicio fată din liceu sau dintre cunoștiințele mele, cu mici excepții (pe care le-am încercat și nu a ieșit nu știu ce). Acum ar fi stupid să caut pe Facebook ceva random și să încerc să agăț așa, că de cele mai multe ori nu merge că nu pentru asta e FB-ul. De asemenea, peste un an trebuie să plec la Cluj, la studii și poate reușesc să găsesc ceva din timp și să-mi "rezerv" de pe acum. Faza e că nu-mi trebuie matrimoniale, că nu caut o relație neapărat serioasă. Ce ziceți?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vezi pe șoseaua de centură

| noisolpXekuNemertXe explică (pentru sierra1):

Dacă îmi trebuiau târfe, nici nu trebuia pe centură că aveam destule în liceu...

| sierra1 a răspuns (pentru noisolpXekuNemertXe):

Dacă "nu caut o relație neapărat serioasă" atunci e în regulă cu cele din liceu. Nu te grăbi cu relații serioase, este timp