| anonim_4396 a întrebat:

Pe cine doare mai tare cand este dezvirginat? Pe baieti sau pe fete?

12 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,

Băieții nu simt nicio durere în timpul primului act sexual. Unele fete s-ar putea să experimenteze o senzație de disconfort dat fiind faptul că atunci li se rupe himenul, o bucată de piele aflată la intrarea în vagin. Cu toate acestea, nu este obligatoriu, fiecare fată având un corp diferit.

| Ofiintă a răspuns:

Pe baieti nu stiu daca ii doare, din cate am inteles, categoric nu!
In schimb la fete, primul contact sexual este foarte dureros din cauza deflorarii, adica ruperea himenului!
Numai bine! pa, pa

| darrio2007 a răspuns:

Asta de mai jos are copii de varsta ta, mai baietas. Daca nu stii sa vorbesti pe aici mai bine stai in banca ta.

Răspuns utilizator avertizat
| grab a răspuns:

Nici pe baieti nici pe fete.
Pe parintii fetei daca aceasta e minora si fara BAC luat! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe parinti, din cate stiu.

| Xenya a răspuns:

Pe fete.

| VladGH a răspuns:

Nu sunt fata sa exprim durerea unei fete happy, dar eu ca baiat de cit timp fac sex inca sunt virgin, pentru ca nu mi s-a rupt ata.

| Rayyy a răspuns (pentru VladGH):

Îmi cer scuze că intervin, însă aș vrea să te corectez. Tu, ca băiat, ți-ai pierdut virginitatea atunci când ai făcut sex pentru prima dată. Ceea ce în folclor se numește "ața" reprezintă de fapt fraul preputului si nu se rupe, obligatoriu, la primul contact sexual. Unii bărbați trăiesc toată viața fără această ruptură și nu au nicio problemă. Să ții minte.

| darrio2007 a răspuns (pentru VladGH):

Felicitari.De care sex ai facut de esti inca virgin? Sex virtual?

| VladGH a răspuns (pentru Rayyy):

Stiu ce reprezinta, de aia zic daca vreau sa demonstrez cuiva ca dizvirginarea la baiat nu inseamna neaparat sa se rupa ata aia atunci, eu pot demonstra. Pot sa ii demonstrez si astuia de mai jos care ma contrazis.

| darius51 a răspuns:

Pe fete.