| Wik98 a întrebat:

Pe data de 28 mai mi s-a început ciclul, pe dată de 2 iunie mi s-a terminat. Pe data de 10 si 11 si 16 si 17 am avut relații neprotejate cu soțul meu, ieri am fost la wc si cand m-am sters cu servetel era de un ros deschis si cu puține dureri. Ce poate fi asta? Ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa fie ciclul de nidatie, pentru ca ai avut sex in perioada fertila.
Felicitari, esti insarcinata!
Nu mai fii asa speriata, ca vine si bebelusul pentru care a-ti muncit atat.

| Wik98 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc mult
Este mult asteptat!

2 răspunsuri:
| Anonima283 a răspuns:

E posibil sa fi ramas insarcinata deoarece cred ca erai in perioada fertila. Sangerarile cred ca sunt cum s-a implantat ovulul in uter. Fa-ti peste 2 saptamani un test de sarcina. Multa sanatate!