| mihaicelsfant a întrebat:

Buna feteleor! O intrebare ciudatalaughing ce penis va place cu fimoza (pielea aia pe cap)sau fara? Alege unul.

O faza ce mi-a povestit un prietenlaughing vorbea cu o fata si fata aia i-a spus. Tu ai pielea aia pe cap la penis? Amicul meu a intrebat, de ce? Nu imi place sa o vad. Deci o ai? Asta a raspuns ca dalaughing Peste 5 minute a vazut ca e blocatlaughing

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce mi-ar place penisul unui baiat cu fimoza?!
Sa ne uitam amandoi la el? laughing ca de folosit nu-l poate folosii nicium, in plus, se mai face si de rusine in fata unei fete.
Baiete, du-te la un urolog sa te oprezi daca ai fimoza, ca o sa ajungi in pat cu o femeie si o sa plangi de rusine, ca relatii sexuale sunt imposibil de avut daca ai fimoza.

| mihaicelsfant explică (pentru Violleta2022):

Vrei poza?laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Nu baitel, nu ma interseaza poze de cuculete cu fimoza!
De ce, nu te-ai facut inca de ras peste tot?

| mihaicelsfant explică (pentru Violleta2022):

Am spus eu ca am fimoza?

| Violleta2022 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Asa a reiesit din intrebarea ta!
"...ce penis va place cu fimoza?"

| mihaicelsfant explică (pentru Violleta2022):

Crezi ca vrei ca nu imi pasawinking

| Violleta2022 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Du-te de te culca, ca nu mai esti coerent!

| mihaicelsfant explică (pentru Violleta2022):

Ca ma bate mami?laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Nu, dar nu se mai dezvoltat cuculetul ala... si ramai cu el mic-mic!

| mihai69 a răspuns:

Dacă ai penisul (glandul de fapt) acoperit de prepuț nu înseamnă că ai fimoză.
În schimb, prepuțul lipseşte la cei care din motive medicale, religioase sau altele au suferit o operație de circumcizie.
Iar fetelor le plac şi unele, şi altele. La fel cum şi băieții au opinii diferite de pildă despre fetele cu labii foarte dezvoltate.

| mihaicelsfant explică (pentru mihai69):

Nu am fimoza.

| mihai69 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Unde vezi tu că aș fi zis eu așa ceva? Nu mă confunda te rog cu Anablondina!

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă vorbesti despre fimoza si stii ce e aia, e clar ca nimeni nu îşi doreşte asa ceva.

| aumih16 a răspuns:

laughing pai si ce asta este problema! exista pastile de pututlaughing de alea viagra! de le i-au mosii si babele!

| Yurisa a răspuns:

Nu conteaza cum o are, sa stie macar sa scrie corect gramatical ca restul sunt povesti