| unadoua a întrebat:

Pe mine si prietenul meu ne desparte o distanta de aproximativ 500km.cam peste vreo 2 saptamani il voi vizita, si avand in vedere faptul ca in relatia noastra a intervenit o oarecare monotonie, noi fiind impreuna de 5 ani, vreau sa va intreb cam cum l-as putea surprinde? as vrea sa fie ceva mai special de asta data si nu am f multe idei.cineva,ajutor?big grin

2 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Deseori monotonia distruge relatiile. fa ceva ce nu ai mai facut pana acum spre exemplu planuieste o seara romantica cu el la un picnic singuri mai ales ca acum e mai racoare si ai sansa de a sta lipit de tine toata seara. totul e sa iesi din banal.

| ronin33dan a răspuns:

Sa-i spui ca vreti sa va casatoriti in iarna asta...