| Dimitrov_Liviu_1999 a întrebat:

Pe penis am o vene mai groasa cu vene care duce spre preput acolo dar in rest mai subtiri, asa e vizibila cand se întareste si cand e moale nu prea.
Cand e lasata asa, tot se vede ca un V spre preput. Asa avem toti baietii\barbatii cand o s-o scot din preput nu o sa mai fie așa? Nu ma doare nimic, dar am mai vazut poze la baietii, barbatii ca au tot așa in filme etc... poze. Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Penisul este un organ erectil cu o constitutie speciala. In structura sa intra un numar foarte mare de vase de sange (artere si vene) de diverse dimensiuni de la foarte groase si permanent perfect vizibile, la vasele subtiri sau numeroarele case capilare foarte subtiri care patrund in cavernele celor 2 corpi principali precum si in corpul spongios. Asa ca este absolut normal ca vasele de sange mai ales cele principale sa devina vizibile in momentul in care din cauza excitatiei intense inima lucreaza in ritm marit si pompeaza sangele cu putere si unple pana la refuz toate vasele existente in penis cu sange sub presiune. Sanatate!

| Dimitrov_Liviu_1999 explică (pentru corbulalbrosu):

Așa ai și tu?

| Helpme99 a răspuns (pentru Dimitrov_Liviu_1999):

Toti oamenii si animalele au