| X221X a întrebat:

Pe penis mi-au apărut bubițe mici și roșii și sau rupt și mi-a rămas semn dacă știți vreo crema sămi spunet am 15 ani și nu am făcut sex niciodată

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca aceste bubte de care vorbesti tu, sunt de la caldura excesiva care este afara. Pentru asta incearca si te spala zilnic la penis si dupa ce te-ai sters cu un prosop curat si a disparut apa complet, unge-te cu alifie de galbenele. In cateva zile iti vor disparea bubitele de care vorbesti.

| X221X explică (pentru Emilian65):

Mulțumesc da semn adică cicatrice poate rămâne

?