| mardeamor a întrebat:

Pe unde sa il mangai astfel incat sa il excit sa vrea sa facem dragoste?love struckel vrea dar vreau sa il fac eu sa il mai tin pana vine acel moment preludiu sa fie mai lung sa il fac sa ma doreasca enorm.pe unde sa il sarut.chestii msslove struck

2 răspunsuri:
| cretz a răspuns:

Poti incepe prin a-l saruta pe gat, baietilor le place asta. Iar cand simti ca vine momentul il poti descheia la pantaloni si iti spun eu ca isi va da seama ce-ti dorestihappy