| Mihaela_9625 a întrebat:

Cum asi putea sa imi mangai iubitul cand facem dragoste? si cum asi putea sa il excit cat mai mult? dar fara sa imi spuneti de sex oral.nu facem asa ceva.

8 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Rasuceste-i sfarcurile, o sa fie in al 9 lea cer

| MissL a răspuns:

Saruta-l pe gat sau musca-l, si in legatura cu mangaiatul toti se excita cand ii mangai pe fata tongue

| AndaWest a răspuns:

Ce ai vrea sa ma culc eu cu el sa-i arat? fa si tu ce simti, ce dracu puneti intrebari din astea

| vlaaddd a răspuns:

Prmh cum sa il linga in ureche? wtf, scarbos + ca poate face otita.

| TheSpecialOne a răspuns:

Sa il mangai pe boase si sa i le strangi ff usor

| andra_5121 a răspuns:

Dai una in ****.ca sa ti dea dupa aia tie una in bot, poate te trezesti si nu mai pui intrebari cacaciase.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

normal ca nu-ti spun de sex oral, incearca sa-l pupi pe gat dar sa nu fie un pupat ca o ventuza,ceva mai catifelat,pe abdomen la fel,muscal sfircuri usor, gadila-l cu limba in jurul buricului, si tot asa ai sa vezi ca nu-ti dai seama ce faci in continuare cu buzele si limbawinking

| Prmh a răspuns:

Ai ceva impotriva sexului oral, sau? Ca nu inteleg happy ...Incearca sa-l lingi pe burta, in ureche, pe spate, strange-l in brate, da vezi sa nu exagerezi ca dupa aia devine ...scarbahappy! Bafta!
P.S. - Sexu` oral e cel mai tare :X