| AngelErmin a întrebat:

Pe voi nu vă deranjează faptul că vedeți cupluri peste tot, voi știind că nu o să aveți unul niciodată?
Hai recunoașteți!

Răspuns Câştigător
| Anon31241212 a răspuns:

Te-ai gandit poate ca nu e totul asa roz cum pare? Prefer sa astept o persoana, care sa merite efortul si care sa ma aprecieze, decat sa fiu cu cineva, doar de dragul de a fi. Ai idee cate certuri se afla in spatele acestei fatade? Cate neintelegeri, poate si infidelitati. Cunosc foarte multe cazuri. Nu te mai gandi. Persoana, care va merita efortul, iti dai seama ca nu va veni usor. Fii mai pozitiv(a). Nu zic sa ramai singur(a), dar totusi nu cred ca ai vrea sa ai genul asta de relatii care sunt in ziua de azi. Cunoaste-ti valoarea si ce meriti. Sa nu te arunci in bratele cuiva doar din cauza singuratatii. Va fi bine.

48 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SLS92 a răspuns (pentru AngelErmin):

Poate incepi sa iei masuri referitor la tine, la cate ai citit pe aici, iti vine mintea la cap sa nu ajungi ca mine

Răspuns utilizator avertizat
| SLS92 a răspuns (pentru AngelErmin):

Ce e mai naspa e ca vei fi nevoit sa duci o viata ca asta, care conform studiilor nu e de lunga durata, intotdeauna ''o sfoara'' la timpul ei face cat o laba sanatoasa, cel putin asa se spune la americani

| BananaJoe94 a răspuns:

Nu ma deranjeaza

| MaryMaria333 a răspuns:

Sa fie si unul adevarat, nu numai ca sa aiba cu cine sa se afiseze pe strada! Mie? Chiar nu imi este deloc, asa cum altii pot sa aiba pot si eu, dar va veni la momentul potrivit tot. Niciodata sa nu spui niciodata.

Răspuns utilizator avertizat
| SLS92 a răspuns (pentru AngelErmin):

Daca tu consideri viata in a te trezi in fiecare dimineata singur intre patru pereti si a merge la un job fara sa ai nicio satisfactie la final de weekend atunci da, poti considera CA NU AI TRAIT DEGEABA

Răspuns utilizator avertizat
| SLS92 a răspuns (pentru AngelErmin):

Eu daca merg pe calea credintei dupa o saptamana de zile cred ca am sa incep sa omor lumea pe strada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma deranjeaza. E vina mea ca i-am refuzat pe toti. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| SLS92 a răspuns (pentru AngelErmin):

Lasa-ma frate cu prostia ta, calugareste-te tu

Răspuns utilizator avertizat
| SLS92 a răspuns (pentru AngelErmin):

Nu mai conteaza, o sa ma ajute alcoolul si jocurile de noroc sa imi duc viata de **** asa cum e pana am sa mor

| SLS92 a răspuns (pentru AngelErmin):

Singurul lucru care imi aduce satisfactie si pe care stiu cu ce se mănâncă nu am cum sa il las lol, fac profit frumos din pariuri stai linistit

Răspuns utilizator avertizat