| BlitzLikeXd a întrebat:

Pe voi va doare cand va despartiti de Persoana Vietii Voastre?

Răspuns Câştigător
| AOLEVRIC a răspuns:

De persoana iubita, da, pe fiecare doare. "Persoana vietii noastre " nu exista fiindca aia suntem noi de noi depinde fericirea noastra, iar daca iubim si ceva nu merge... ne ranim singuri.

11 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Daca e chiar `persoana vietii voastre ` atunci durerea e chinuitoare.

| h3r a răspuns:

Mă doare dacă mor, sper să mor fără să simt.

| igrek a răspuns (pentru h3r):

Ce nebuna esti.

| Dariusuu a răspuns:

Pe cine nu doare?

| valentingb a răspuns:

"Persoana vietii noastre "? Cine e asta?
Daca te referi la o persoana pe care o iubesti si care crezi ca e menita sa iti fie alaturi pentru restul vietii, e normal sa doara, sa doara rau. Inca n-am gasit persoana asta si nici pe-aproape n-am fost, dar am iubit si eu vreo doua fete si despartirea doare oricum.

| Exilee a răspuns:

Fara indoiala ca da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o data ce te desparti de pers vietii tale, nu te desparti ci lupti pentru ea, ca altfel nu se mai numeste pers vietii tale!

| Deliadelias a răspuns:

Pai normal ca doare, pe oricine doare... doar ca sunt unii care nu vor sa arate asta

| Capriciu a răspuns:

Logic ca doare si inca foarte tare.

| Anaad a răspuns:

Sigur ca doare...dar trebuie sa te gandesti ca daca relatia a luat sfarsit, poate ca nici nu era 'The one'.

| Coman_Valentin_1990 a răspuns:

Pe ori cine doare, dar sa nu uitam acea persoana va avea un loc special in inimiile noaster