| Balboa a întrebat:

Bai ajutor. voi ce faceti cand va despartiti de iubirea vietii voastre? eu deja simt ca pica ceru pe mine.

Răspuns Câştigător
| FeelTheRainbow a răspuns:

Ai putea sa te inchizi in camrea ta si sa stai acolo tot restul vietii, plangand si asteptand sa se intoarca.Sau ai putea sa deschizi ochii si sa vezi ca iti vei gasi noua iubire mai repede decat crezi.

Sfat:incearca sa nu mai pui atata suflet in relatii.

Asta merge daca ai pana in 16 anilaughing... daca ai mai mult.nu stiu ce sa zic

Oricum
bafta xD

1 răspuns:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Orice ar fi cu bune si rele viata isi continua cursul. Toti avem probleme dar trebuie sa mergem inainte. Trebuie sa fii tare si sa nu te lasi doborata de tristete, trebuie sa-ti continui viata sa crezi in tine si sa ai forta sa o ei de la capat. Sa nu uitam ca timpul le rezolva pe toate.