| SaȘha_7030 a întrebat:

Pe voi va folosit vr``o data un baiat? cum v-ati simtit (eu ma simt distrusa):-(

2 răspunsuri:
| princess_1786 a răspuns:

Da probabil ca dalaughing) dar s-a intors roata si daca poti vreodata folosestete si tu de el Treuie sa-ti recunosti tie ca ai fost folosita si sa nu te minti singura pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-a folosit pentru ca mi-as fi dat seama instantaneu de asta.Era un citat "Vrei sa ma ranesti sau vrei sa ma folosesti pentru a rani pe altcineva?". Mie mi s-a intamplat doar prima varianta.