| Pantagruel a întrebat:

Pentru 1000 de euro, ai fi de acord ca prietenul sau prietena sa faca sex oral unei alte persoane?

Răspuns Câştigător
| unu3doi2trei1 a răspuns:

Mai pune un zero sau doi tongue

Peste ani, dacă aș avea un iubit și ar primi o ofertă să facă oral altei persoane în schimbul sumei pe care am specificat-o, iar persoana aia nu ar avea nicio boală, nicio bacterie acolo jos, într-un cuvânt sănătoasă tun, pentru că, evident, aș ține la el și nu aș vrea să se îmbolnăvească, aș fi de acord. Pentru că ar fi niște bănuți făcuți ușor pe care să îi folosim pentru ce avem nevoie.

Însă, bineînțeles, vorbim ipotetic. Cum zice cineva mai sus, nimeni nu o să-ți dea atâția bani pentru atâta, darăminte mai mulți.

Presimt că o să îmi pun câțiva în cap cu acest comentariu. Este strict părerea mea. În lumea asta adevărul este că ai nevoie de bani să trăiești, iar iubirea, deși este hrana sufletului, nu ține de foame corpului.

| LoveSleep a răspuns (pentru unu3doi2trei1):

Stai liniștită ca nu te baga nimeni în seama

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru 50.000€ accept dupa ce primesc banii ii zic la tipa arivederchi putana laughing

| Adry05 a răspuns:

Nu

| sierra1 a răspuns:

"Indecent Proposal" cu coeficient de reducere 1000

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| LoveSleep a răspuns:

Se vede ca ești obișnuit cu banii, de ai sărit la suma aia imensa. Și mai e și o situație ipotetica.

| Andreeush a răspuns:

Evident că nu.

| Crackman a răspuns:

Pentru 1000 de euro... Ii inseminez eu personal pe amandoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici pentru un miliard.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine i ti dă tie pe sex oral 1000 de euro? Visezi, ai vrea tu,

| Bruno92 a răspuns:

Nu.

| Catalin77945 a răspuns:

Nein

| Devil21 a răspuns:

No

| Ionelymary a răspuns:

Nu vindeți dragostea pe niște foi