| nicoleee30 a întrebat:

Pentru a-l testa pe iubitul meu m-am dat o fata din Spania. M-am facut facebook, id si am inceput sa vorbim pe mess. Dar el intra pe mess noaptea tarziu pentru fata din Spania insa cand il rog eu sa intre pe mess imi spune ca ii obosit, ca nu are chef, ca se joaca, ca sta in pat sau ca nu ii place pe mess.Pt mine nu ar intra niciodata pe mess si sa stea macar o ora dar pentru 'fata din Spania' intra si sta pana noaptea tarziu (aseara fata din Spania a vorbit cu el pana la 3 jum noaptea si asta pentru ca eram eu prea obosita sa continui sa vorbesc pentru ca era prea tz ). Pe mess, cand fata din spania si-a facut prezentarea(16 ani, Spania) el mi-a vazut poza de la avatar si a spus ca sunt 'super hot'. I-am trims cateva poze cu mine si el tot imi spunea cat sunt de frumoasa, superba, sexy. A mintit-o pe fata din Spania ca nu are prietena(desi pe fb suntem intr-o relatie, iar at cand l-a intrebare a spus ca a fost doar un pariu ca sa ma puna intr-o relatie sad) A spus de mine ca sunt nebuna si atunci cand fata din spania l-a intrebare daca sunt frumoasa el a spus ca nu ca ea. Si a spus ca doreste sa se intalneasca cu ea, ca vrea sa o f**a si chestiii de genu. Ce inseamna asta happy? Se pare ca nu prea a trecut testul'. Ce sa fac mai departe? PS:Amm folosit pers a III-a sg ca inlocuire pentru fata din spania). Poate nu am fost prea clara, insa 'fata din spania' sunt tot eu(aceasta identitate ii pentru a-l testa). Funda:X

22 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu are nici un rost sa continuati relatia asta. Nu exista nici un fel de respect intre voi. Nici el nu te respecta, nici tu pe el, asa ca nu e o relatia in adevaratul sens al cuvantului.

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Da, chiar ca nu a trecut testul! Dupa cum vezi,nu este prea fidel! Este bine ca ai strans toate probele necesare! Esti constienta ca acum ai fost tu pe id-ul acela, dar daca el vorbeste asa si cu alte fete din lista lui? Nu e bine! Si trebuie sa faci ceva, ca altfel il pierzi,de fapt va pierdeti amandoi! Eu una nu as putea sa tac din gura, as scoate la imprimanta toata conversatia cu "fata din Spania" si l-as intreba ce inseamna asta? Dar nu e bine nici asa, pentru ca iti poate spune "Aaa, pai stiam ca esti tu, mi-am dat seama!". chiar daca el habar nu avea ca esti tu! Trebuie gandita treaba pentru a nu mai face asa si a doua oara, cu alta! M-ai vorbeste cu el, da-te in continuare drept fata din Spania, si spune-i ca ai venit in tara si sa va intalniti.si la intalnire apari tu, intrebandu-l :Ce faci ma aici? Bafta multa eu ti-am spus ca idee ce as face eu.E complicata situatia, iti urez bafta multa si nu pune la suflet nimic!:*

| AlinaaAli a răspuns:

A fost un pic copilaresc ceea ce ai facut,dar a meritatwinking
cum ce sa faci? intri in seara asta pe mess cand el vb cu fata din Spania s il intrebi ce face! apoi dai copy paste la conversatia cu fata din Spania si o trimiti de pe id-ul tau ca sa vada ca ai fost tu si sa ii spulberi toate sperantele ca o so f*** vreodata pe aia si sa se simtta jalnic pentru cat te-a jignit si ce a facut!
si bineinteles da-i liber!
nu cred ca merita sa mai stai langa el dupa ce te-a facut nebuna si ca a pus un pariu si etc!
odata cu asta poate ai vazut si tu ca la prima fata care ii iese in cale te-ar insela sau te-ar parasi!
asemenea baieti nu prea trebuie tinuti pe langa casa,lasa-l sa mearga sa isi bata joc de alta, tu meriti ceva mai bunwinking
sau daca tu crezi ca poti s treci peste si sa il ierti altceva, dar nu cred ca o sa mai poti avea incredere in el si relatia voastra o sa se schimbe in rau!
mai bine lasa-l pentru alta!winking
sa imi spui si mie cum a reactionat cand ii dai vesteabig grin ca sunt tare curioasa ce vrajeala bagabig grin

| nicoleee30 explică (pentru AlinaaAli):

Am sa te tin la curent :*

| BlancaFantasma a răspuns:

Ok,tactica ta nu e prea buna,poti fi considerata putin imatura,dar descoperirile facute, te scuza pe tine si il acuza pe el! iti dai seama ca e clar un nesimtit, daca a spus toate lucrurile astea despre tine.ar fi fost totul scuzabil (intr-un fel) daca nu ar fi zis ca vrea doar sa te f**a.nu te merita, fi sigura ca mai devreme sau mai tarziu te va insela cu o fata din "viata reala".
Te sfatuiesc insa sa nu`i spui ca ti-ai facut id fals si ca tu esti fata din spania.fiindca,el s`ar putea simti inselat,si ar arunca toata vina pe tine, doar ca sa scape basma curata! si daca te gandesti bine, Da l`ai mintit insa asta nu mai conteaza fiindca i`ai descoperit adevarata fata.acum normal, conteaza si de cat timp sunteti impreuna(sper ca nu 3`4 saptamanihappy ). oricum bucura`te ca ai aflat acum ce fel de baiat este, caci mai tarziu ar fi fost mai nasol pentru tine.iti recomnand inca odata sa nu`i spui ca tu esti fata din Spania. eventual poti continua inca putin jocul asta,intrebandu`l daca vrea sa va intalniti.dar sa nu te duci! stabileste data intalnirii cu el,si apoi propune`i tu (cea adevaratalaughing ) xsa va vadeti fix la aceeasi ora sa vezi ce face. oricum, un lucru e sigur! lasa`l cat mai curand ca nu merita, e un fraier sincer.

| DeeaMarry a răspuns:

Cum ce sa faci?!
Cred ca glumesti...
Ce ar face orice fata inteleapta! L-ar parasi cat mai repede! straight face

| CristiB93 a răspuns:

Bravo ai facut bine ca l-ai testat asa, esti o fata desteapta si iti spun ca nu merita sa mai fi cu el doar e clar ca nu te iubeste, daca tear iubii nu ar fi facut asa ceva chiar nu merita sa iti mai pierzi vremea cu el asa ca cel mai binne este sa te desparti de el si sa iti gasesti pe cineva care sa te merite happy

| EmHinoki a răspuns:

Intalneste.te cu el pe post de 'Fata din Spania' blushing. Si dupa...intelegi tu :*.

| Mirelle347 a răspuns:

Sincer,daca ar fi zis prietenul meu asa ceva de mine catre o alta fata, l-as lasa imediat.nu as sta pe ganduri.in fine, e treaba ta ce faci:*

| leo987 a răspuns:

Ii spui cum sta treaba. Si apoi... papucii. Si vezi in ce apa se scalda dupa aceea, daca isi pune cenusa-n cap, daca se taraste in fata ta etc etc. Si daca vrei sa ii mai dai o sansa. Daca nu oricum nu a meritat.

| maiAm8conturi a răspuns:

Si dupa ce ii clarifici toata povestea, ar fi fain sa-ti dea si el un copy-paste de la o convorbire de ata cu un necunoscut.Necunoscutul fiind el cu un alt id laughing loll, stie el ceva.

| nicoleee30 explică (pentru maiAm8conturi):

Nu ii asa destept laughing insa daca ar fi mai atent si daca ar intra un pic pe id-ul meu,am vbt si euu odata lucruri perverse cu un prieten apropiat de-al lui happy Adica nu i-as da papucii asa, pentru ca stiu ca si eu am vbt 'murdar' cu un prieten de-al lui, doar imi placea prietenul dar pe el il iubeam :X.Tot ce vb cu prietenul lui era doar ceva trecator sad.Nu l-am inselat niciodata.Dar crd ca daca fata din Spania statea in Romania cu siguranta m-ar fi inselat sad

| AlinaaAli a răspuns (pentru nicoleee30):

Nu sun de acord cu Bellacancion!
ar trebu sa ii spui ca esti tu fata din Spania ca sa se simta prost pentru tott ce a zis despre tine!

| nicoleee30 explică:

Cred ca am sa continui jocul asta un pic happy
Sau mai bine zis am sa imi fac alt id, cu o fata din Romania din apropierea orasului lui si am sa vad daca vrea sa se intalneasca happy

| Acadeeeaa a răspuns (pentru nicoleee30):

Da si sa te duci tu la intalnire! sa va intalniti, ar fi frumos sa cumpere flori, si cand te duci acolo... happy!

| nicoleee30 explică (pentru Acadeeeaa):

Chiar laughing mie nu mi-o luat niciodata buchet de flori sad

| CatalinaLoveYou a răspuns:

Eu in locul tau l-as parasi pentru ca se intalneste cu tine doar pentru a face sex si atat
el profita de tine si ar trebui sa ii dezvalui cine este adevarata "fata din Spania"winking

| callie2 a răspuns:

E un mare marlan. spune-i ce ai zis aici si paraseste-l, n-ai nevoie de "nebuni" ca el.

| CVE12 a răspuns:

Pai,spune-i adevarul fato! ce ai facut, si de ce ai fcaut,si daca mai spune ca,doar a vrut sa isi bata joc de,,fata sin Spania''si atata,i tragi o palma,si apoi i dai papucii! sunt baiat,si,eu nu cred ca as face asa ceva,si daca as face-o, as merita sa ma aleg cu sentimentele strivite si cu o palma puternica! ba chiar mai mult! i spui, ca e un afemeiat de 1 leu si 50 bani,si ca,te doare undeva de el in momentul asta! ca tot ce ai simtit pentru el, in momentul in care a spus ce a spus fetei din Spania, s-au dus! sper ca te-am ajutat

| flavianeacsu a răspuns:

Spune-i adevarul si da-i papucii. Chiar crezi ca ar mai trebui sa stai cu el dupa asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paraseste-l, dar nu inainte de a-i prezenta adevarata "fata din Spania"

| Pissy_Andreutzza_1997 a răspuns:

Nu te merita si spune-i ca e un nesimtit ca tu erai fata din Spaniabatting eyelashes