| DeEa_4814 a întrebat:

Bunahappy prietenul meu a vb cu o fata pe mess era o conversatie mai dulce isi spuneau k se iubesc si eu cand l-am intrebare ce este mi-a zis ca sunt amici.si a facut tot posibilul k s il iert i'a spus acelei fete s nu mai vb k sunt probleme cu mine si acea fata m-a jignit si el mi-a luat apararea.eu la inceputul relatiei am fost indiferenta fata de el dar pana la urma m-am schimbat si acum nu mai pot s vb frumos cu el s m comport frumosstraight face credeti ca ar fi mai bine sa ne despartim? daca da cum s fac asta. ast raspuns va rogsad funda:X

2 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

Deci poate ar trebui dar eu am niste colegi in clasa care se cunosc de muuuult timp si isi mai zic te iubesc

| DeEa_4814 explică:

Mi-a luat ff mt k s m schimb fata de el.dar acum nu cred ca o s o mai pot fac. in plus am inceput s mai vb si cu fostul prieten pe care l-am iubit multbig grin