| Abstract a întrebat:

Pentru baieti: Ce simtiti cand ii dati unei fete cu palma la fundlaughing Adica pana mea sa aiba si pantaloni. Astept raspunsurilehee hee.

Răspuns Câştigător
| SteauaROsie a răspuns:

Baieti iau masuratoarea fundului cu palmalaughing

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Am si eu aceeasi intrebare.laughing cu ce va ajuta pe voi? te simti bine ca baiat ca ce? ca i.ai dat o palma la fund, care e prin blugi? hm.sincer acum mi se pare ceva aiurea, dar voi stitsi mai bine laughing

| BoBBy a răspuns:

O satisfactie laughing, serios e misto laughing, te simti tu bine ca baiat tongue

| Haddy a răspuns:

Pai daca e o "bunaciune" nu te poti abtine...se duce singura mana.laughing

| VladestepeTPU a răspuns:

Păăăăi, eu când dau palme fetelor la fund este din nesimţire laughing). Şi simt o altă palmă peste ceafă laughing