| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Fete si baieti cum treceti peste suferintele in dragoste? va astept raspunsurile

Răspuns Câştigător
| Darkus a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru cu o fata acum 3 luni (m-a parasit) la inceput m-am simtit cumplit (credeam ca e fata de treaba dar s-a dovedit a fi invers) nu mai aveam chef de scoala de nimic, dar cu timpu am inceput sa o uit (chiar daca nu in totalitate) prieteni m-au ajutat foarte mult! Succes cu DraGOSteA; X; X

3 răspunsuri:
| ganeaa a răspuns:

De obicei cel mai bine merge sa nu te mai gandesti la acea pers sa iti ocupi timpu sa evadezi din starea aia nasoala o sa treaca ai sa vezi fi tare

| analia202 a răspuns:

Pai.viata nu sta in loc fete si baieti sunt la tot pasu')

| andr33Andr3 a răspuns:

MIe mi-a placut de multi baieti, dar toti s'au dovedit a fi nesimtiti.Am suferit de fiecare data cand nu mi-a mai placut de unul.Dar acum m-am saturat sa fiu eu cea care sufera.Toti baietii sunt la fel.Doar ca nu se arata inca, asa ca nu ai de ce sa suferi pentru un baiatwinking