| anonima17ano a întrebat:

BAIETII, am si eu o intrebare. de ce dati cu palma la fund unei fete... nu stiu ce simtiti de ce dati? straight face vot + funda
scuze categoria dai cea mai viztata

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci m-am spart de ras laughing acum ma adun. Buna intrebarea si eu cand eram mai tanar faceam de-astea. Eu o loveam pe cea care imi era mai draga mie, deci cred ca le plesnim peste fund pentru a-i sugera ca ne place de ea SAU mai sunt si mistreti de astia prosti si excitati fara bun sumt.A da, si la pubertate mai ales e in voga treaba asta ca sa aiba un pretext pentru a le pune mana pe fundbig grin Cea mai tare intrebare de pe TPU rolling on the floor

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia o fac doar nesimtitii ce sa simta; ceva moale.

| Uilula a răspuns:

Gandeste-te ca exista disperati care se poarta de parca nu ar mai fi vazut fund in viata lor dar si voi fetele ne provocati daca purtati bluze cu decolteu sau mulate si blugi mulati nu e bine pentru ca dupa aceea vai incepe acest "joc" si baietii se simt provocati iar ei il continua.deci sa stii ca baietii sunt provocati
funda?

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Dam pentru ca ne place, nu ai cum sa intelegi. * nu vreau funda nici vot *.

| Rritu a răspuns:

De plictiseala.waiting
Ca sa va enervam.
Pentru ca e moale si ne place sa lovim pe moalelaughing
Daca mai vrei motive trimite pm!laughing

| anonima17ano explică:

@Ady care'i problema daca da sau nu?

| ripperstefan a răspuns:

Simplu ca sa le excitam pe fede de asta.
Si de obicei fetelor le place.

| carbonzero a răspuns:

Placere, suntem mai dubiosi de fel ...ai grija daca te ia unul in brate sa nu simti ceva tare ()big grin:X
Da un setiment placut si te simto ca esti barbat nu baiat:d

| BaiatulAscuns a răspuns:

Pentru unii e mai mult o joaca, o fac ca voi sa veniti apoi sa ne alergati sa ne trageti si voi o palma, iar pentru altii vor sa va atraga atentia sau au chef sa-si faca o l**a si nau unde

| unik98 a răspuns:

Eu sunt baiat, chiar e buna intrabarea.noi dam pentru, nu stiu pentru ce...asa suntem noi facuti. funda?

| cirussvirus a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care si voi fetele dati "cu palma la fund unui baiat"...si crede-ma ca si voi dati tot la fel de mult pe cat primiti.