| ROCIO a întrebat:

Pentru baieti.Cum v-ati dori sa va astepte iubita(sotia) acasa dupa doua saptamani? Dati-mi ceva ideii va rog!(tinand in cont ca este si ziua lui de nastere!) Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Draga mea Sonya, eu cred ca poate sa fie un moment extraordinar pentru tine si pentru el in sensul ca ai posibilitatea de ai arata cu adevarat cit de mult il iubesti! Atunci cind oamenii sunt impreuna extrem de multe gesturi de afectiune si tandrete trec neobservate. Atunci cind suntem singuri incepem sa intelegem cit de mult ne lipsesc.
In ceea ce priveste cadoul pentru ziua lui vei vedea ca importanta lui paleste pe langa cea ce primeste de la tine big grinRAGOSTEA!

4 răspunsuri:
| Adyr0 a răspuns:

Goala si gata de actiune laughing

| Gigiku a răspuns:

Macar de m-ar fi asteptat happy... nu ar fi contat in ce fel, dar sa ma fi asteptat happy

| perro12 a răspuns:

Da le dau dreptate celorlalti dupa 2 saptamani ce ar dori mai mult decat o noapte langa, pe, sub cum doreste el, dar sa fie cu tine.Deci incalzeste camera fara prea multe discutii il saruti cum intra in casa si mai departe se stie scenariul happy. Sa speram ca nu este obosit, dar neee tot incearca

HF

| adolfhitler a răspuns:

Sari direct pe el si se rezolva repede! laughing)