| Anonimaaa_6055 a întrebat:

In cateva saptamani e ziua mea. Si habar nu am ce sa fac. Sunt 4-5 persoane care ar fi obligatoriu sa vina, chiar mai multe. Dati`mi ideii, ce pot sa fac. [Inafara de petrecere la mine acasalaughing]

Răspuns Câştigător
| PinkkRosee a răspuns:

Pai,iesiti in oras(la cofetarie sau pizzerie),mergeti la iarba verde(la un picnic),sau,pur si simplu,petreceti si voi o zi intr-un loc ales de tine(mall, padure, etc)*fundisa*winking?

2 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

In orasul in care m-am nascut era un loc in care plateai si iti dadeau 1 metru de perete sa faci grafiti, dar trebuia sa vii cu spray-urile tale. Unde stau acum, mai merg din cand in cand la paintball.O verisoara m-a dus odata la un concurs de desenat cu creta pe asfalt.Cauta sa vezi ce activitati de genul asta poti face in orasul tau.Hope I helped.happy

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Du-i in club/discoteca in sambata din saptamana in care te-ai nascut si le faci cinste acolo.Sau mergeti la picnic in padure.