| asdfghjhghkjj a întrebat:

Pentru baieti : Cum v-ati simtit daca o tipa v-ar saruta din senin?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de starea ei de putrefactie

| Emilian65 a răspuns:

In al 9-lea cer. As saruta-o si eu ca raspuns la sarutul ei.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Depinde cum arata aia si unde ma saruta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as da o palma, asta e viol.

| AlexDFY a răspuns:

M as bucura, ca m-a ales si ca a avut curaj sa o faca.Dar, daca baiatul ala e timid, nu se stie cum o sa iasa.

| AlexCristi97 a răspuns:

Depinde de locatie, de persoane, nu sunt de acord 100% cu ce zic restul. Locatie ok: la o petrecere, intr-un club, undeva unde se danseaza sau undeva unde sunteti doar voi doi. Daca il saruti din senin la scoala sau in statia de autobuz s-ar putea ca reactia lui sa fie nu tocmai ok. Daca esti la o petrecere unde si vezi ca da semne ca te place si il placi si tu, ii dai maxim daca te tot invati pe acolo pana cand vine sa te abordeze si daca e mai timid si il vezi ca vrea sa iti zica ceva in legatura cu faptul ca te place, lasa-l sa scoata 3 cuvinte dupa care saruta-l direct. Dar nu asa un pupic pe gura, il prinzi de tricou/camasa, il tragi spre tine, ii pun mana dupa gat si il saruti. Ca in filme. Asta cred ca ar innebuni orice baiat.
Daca nu iti da niciun semn ca te place, vorbeste cu cineva de incredere sa afle de la el ca te place si dupa actioneaza. Am fost sarutat de tipe de care nu eram atras si pe moment eram gen "go with the flow" dar dupa am devenit mai distant fata de ele.

Răspuns utilizator avertizat
| TeckTonik997 a răspuns:

Depinde cum arata si cine e. laughing

| Bernardus a răspuns:

Depinde. Daca as fi intr-o relatie la momentul respectiv i-as zice sa se duca dracu ca sunt luat. Daca nu, i-as cere nr. de telefon

| simplegirl2 a răspuns:

Sigur bine ...mai ales daca arata bine

| ZetZ a răspuns:

Femeile cred ca barbatii vor zeite, sincer vrem o femeie calumea care sa fie doar cu 1% mai frumoasa ca dracu, sa nu ne fie rusine sa iesim cu ea, daca m-ar saruta una din senin... sincer ar avea tot respectul meu, cica e o regula ca trebuie baiatul sa faca primul pas 1. nu e scrisa niciunde aceasta regula si 2. sa vezi o fata ca incalca regula pentru tine... hmm e destul de placut.

| Caranfil a răspuns:

Foarte binewinking

| OrbulCuVedere a răspuns:

Depinde si de fata, daca e frumoasa, dar in special mi-ai placea.

| ImTheOne543 a răspuns:

Foarte bine

| Simy1992 a răspuns:

"Cine ***** e asta si ce a apucat-o?"
"No, bine.....hai sa vedem pana unde ajunge"
laughing)

| MArcU1 a răspuns:

Nu m-ar deranja chiar m-ar bucura ca a avut curajul, vorba aia daca nu spune arata