| acadelecolorate a întrebat:

La baieti li se scoala cand saruta?

14 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Daca sarutul e unul maca bunicel si ii place catusi de putin de acea fata i se scoala, asta e natural, sunt impulsuri sexuale care nu pot fi controlate!
Funda? Plzzzz

| bby a răspuns:

De pinde de baiat laughing Daca e disperat fi sigura ca da laughing

| stefangeles a răspuns:

Depinde de fiecare daca ii un ne**** cred ca da dar in mare nu cred...

| perro12 a răspuns:

Abstract laughing, pai cum sa-ti zic.Depind de la persoana la persoana,uni se excita mai usor, alti mai greu tongue. Deci, da la uni ¨li se scoala¨

HF

| express11 a răspuns:

Tareeeeeeee!

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Daca printesa a mancat shaorma inainte, nu.

| Alle15 a răspuns:

laughing))) buna faza asta laughing)) nu stiu cred ca da, nu m-am uitat cand m-am sarutat si de intrebat nu intreb laughing))

| ozana_6012 a răspuns:

Nu

| TropicalStorm a răspuns:

Da... e ceva normal.

| alexandra_3253 a răspuns:

laughinglaughinglaughinglaughing depinde de situatie. daca sunt prea infierbantati li se scoalla cand saruta daca nu laughing nulaughing fundita te rogtongue

| alexutza222 a răspuns:

Depinde cu cine se saruta :->

| Alexandru_5445 a răspuns:

La unii care se gandesc la prostii li se scoala la altii care nu se gandesc nu li se scoala

| KirosenTalent a răspuns:

Bine inteles ca da!

| Maria_9422 a răspuns:

Da,depinde daca are o atractie fata de tine da daca nu