| Clauditza a întrebat:

Baietilor indrazneti le plac fetele timide sau indraznete? Aceiasi intrebare si pentru baieti timizi.

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac fetele timide care pot deveni indraznete. Imi plac cel mai mult astfel de fete. Depinde de fiecare fata. Conteaza mult felul de a fi. Imi place o fata care sa fie timida in unele situatii mai delicate si pe care sa o pot incuraja eu. Depinde de la caz la caz. Imi plac si fetele mai timide si cele indraznete. Conteaza mai multe aspecte. In cazul unei fete timide pentru mine frumusetea are o importanta mai mare. Atunci cand e vorba de o fata mai indrazneata aceasta stie sa te faca sa te simti bine in preajma ei si te incurajeaza si datorita felului ei de a fi nu mai pui asa mult pret pe frumusete. Cu o fata mai indrazneata nu pun mare pret pe frumusete pentru ca o relatie cu o astfel de fata o vad ceva de moment. Cand intalnesc o fata mai timida imi imaginez ca trecem amandoi prin mai multe etape, ma gandesc mai mult la o relatie de durata si din aceasta cauza sunt un pic mai strict si am cerinte mai mari.

| valThina a răspuns:

Eu cred ca unui baiat ii plac fetele si timide dar si indraznetebig grin si unei fete la fel(asta e parerea mea)

| danaalexa a răspuns:

Nus baiat da pot sa-ti raspund pentru ca si eu am avut mai demult intrebarea asta si am pus-o la ft multi baietilaughingdeci la baietii indrazneti, le place sa se simta"barbati"laughingsi le plac fetele timide app intotdeauna, dar se intampla sa le mai placa RAR alea indraznete, la cei timizi le plac cele indraznete pentru ca ei nu sunt in stare sa faca primul pas. Poti sa fi sigura, am intrebat ft multi baietiwinking

| Sice a răspuns:

Eu sunt o persoana foarte indrazneata.In urma unor experiente neplacute zic eu, am ajuns sa prefer fetele indraznete si/sau pline de viata; prin asta caracterizez eu o fata indrazneata.Fiind plina de viata va indrazni asi asuma responsabiltatea de a se infrupta si a nu-i pare rau e nimic.

| leddy a răspuns:

Aici nu are importanta daca e indrznetz sau nu
fiecare are gusturile sale
insa oricarui baiat ii place domnisoara sa fie fina rafinata inteligenta sa stie cind si ce vorbeste si sa nu fie vulgara
in fine asta e parerea mea
daca te ajuta e ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da citeodata da depinde de baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca baietilor le plac fetele indraznete pentru ca asa le cunosc mai bine si se gindesc la ceva mai mult decit o simpla prietenie cu ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer dupa parerea mea baietilor le plac ca fetele sa fie putin mai indraznete... dar vorba lui leddy...sa nu fie vulgara