| Maria_3938 a întrebat:

Pentru baieti
Preferati fetele machiate sau naturale?
Par lung sau scurt?

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

Băieţi, nu mai spuneţi voi că vreţi o fată naturală, fară să fie deloc machiată. Pentru asta s-au inventat rujurile, cremele, şi etc, pentru ca oamenii să le folosească. Mie unu dacă văd o fată plină de coşuri, neîntreţinută absolut deloc, nici machiată, nici nimic, eu o consider o persoană nepăsătoare.
Degeaba dau toţi băieţi răspunsul ca ar vrea una naturală, că nu este aşa. Nu toate fetele arată bine nemachiata, cam 99 % sunt machiate...

8 răspunsuri:
| devilll a răspuns:

Ei si cand o saruti ce sa simti buzele sau ruju?
prefer una fara machiaje

| Angel977 a răspuns:

Prefer fetele narurale cu putin machiaj si par scurt dar nu foarte scurt(adica sa fie rase pe cap)ca atunci ma sperii si o sa am numai cojmaruri noaptea.

| DUTCH a răspuns:

HOOligan idem

| Dirigus a răspuns:

Naturale si lung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naturale si lung tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nemachiata par lung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si sani mari am uitat sa precizez nu lasati!

| MytTtzZza a răspuns:

Amadouabatting eyelashes...parul lung intins:X...sau parul scurt coditze:X