| aly_4607 a întrebat:

Pentru baieti: va plac mai mult fetele machiate sau cele "naturale"?

Răspuns Câştigător
| duDu_8774 a răspuns:

Naturale :X. De ce? 1.Arati si mai bine decat cu acuarelele alea pe fata :X:X
2. Dupa 1 anumit timp tenul ti se inchide si pot aprea chiar si probleme la ochi din cauza macheajului
By3 tongue

10 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Desi sunt fata... naturalul este mult mai firesc si mai feminin.

| daniDeeDee a răspuns:

Naturale. happy

| buldog a răspuns:

Natural...acolo se vede adevarata natura a fetei respective... Totusi, machiajul e necesar la o ocazie deosebita de ex: o petrecere, o intalnire etc. Cu conditia de a nu exagera!

| tim a răspuns:

Naturale 100%

| duDu_8774 a răspuns:

Ms pentru fundita :X

| SlobodLaGura a răspuns:

Categoric FARA fond de ten, am o repulsie cand va vad asa zugravite!

| alex89 a răspuns:

Alea care daca te trezesti dimineata cu ea langa tine in pat, nu te sperii, nu fc atac de panika etc,,,,, una care e frumoasa naturala

| adelfinul a răspuns:

Naturale, insa si machiajul discret si cu gust are rolul lui. Ca o comparatie, imi place femeia s-o vad si in pielea goala, dar imi place si cand este imbracata frumos.

| Reply a răspuns:

Naturaletea e un lucru frumos. Imi plac si fetele machiate (cu simtul masurii si nu in exces), dar si cele naturale si care stiu sa isi puna "la vedere" atuurile.

| pyter01 a răspuns:

NATURAL da o esenta particulara oricarei femei, categoric natural