| CannbalCorpse a întrebat:

Fetele ce băieţi preferaţi, păr lung sau scurt?

13 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

Potrivit. big grin Depinde cum are baiatul parul..si daca il avantajeaza sau nu.

| Holocaust a răspuns:

Cu parul scurt, de obicei.

| wforweirdo a răspuns:

Sunt tipi care arată mai bine cu părul scurt,decât lung,și invers. Pentru mine sunt chestii care contează mai mult decât lungimea părului, dar așa ca fapt divers, să zicem că îmi plac mai mult tipii cu părul lung, dar cum spuneam, asta nu e o regulă.

| Lexiiiiiiiiii a răspuns:

Lung, dar nu foartee.

| LolaLollita a răspuns:

Par scurt.

| ILoveTacos a răspuns:

Relativ lung, dar nu plete! happy

| Ana_4223 a răspuns:

Normal ca un baiat cu par scurt eu sincer nu ii inteleg pe baietii din ziua de azi baietii se machiaza isi lasa parul lung se dau cu creme se epileaza hai ca ultimile doua variante mai sunt acceptate.Dar ce diferenta mai este intre barbat si femeie? Barbatul devine din ce in ce mai feminin si asta nu este bine deloc, ei nu apreciaza o fat care nu se epileaza pe picioare, dar noi de ce sa acceptam ca ei sa se mahieze sa isi lase parul lung.Nu inteleg

| Liviu a răspuns (pentru Ana_4223):

Hmm,asta spun si eu, subscriu la ce zici tu, insa am vazut destui barbati epilati, pe mine ma prostit varamea sa ma penseze, bine ca ..la mine si cam e cazu,ca ma barbieresc in cap saptamanal, si chel si nepensat arat oribil, in rest. nici eu nu suport papagali care se epileaza pe piept, picioare, burta laughing in zona intima si la subrat inteleg.e necesar.

| Victorita15 a răspuns:

Depinde de gustul fetei. Fiecare fata are gustul diferit, asa ca nimeni nu stie cu precizie. Mie, personal imi plac mai mult baietii cu parul mediu spre lung, dar totusi nu foarte lung.

| blueskies14 a răspuns:

Nu chiar lung, nu plete! Am prieteni cu plete, dar eu prefer doar putin mai lung. Si creeet! =p~

| catalinnaelena a răspuns:

Parul scurttongue
sau...chel si cu bretoon laughing (glumeam)

| anutze a răspuns:

Scurt dar nu chelie