| kumichan a întrebat:

Deci am si eu cateva curiozitati la care voi baieti vreau sa-mi raspundeti.La ce va uitati primadata cand vedeti o fata?Ce va intereseaza mai mult sani sau posterioru?Va place parul drept/cret/creponat lung/mediu/scurt?Va plac fetele machiate sau naturale?Va plac fele cuminti si calculate sau cele dure care injura?Ce culoare a ochilor preferati?Va plac fetele cu unghi scurte sau lungi cu oja sau lac?Va plac fetele slabe sau normale

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca ar fi sa ne ghidam in viata numai dupa aparente, cred ca ar exista numai nepotriviri de caracter! Evident ca toti barbati intorc capu pe strada cand vad o fata cu sani si posteriorul de invidiat, dar nu asta este important.Mie personal imi plac fetele simple care au ceva materie prima...Intr-o relatie conteaza armonia, intelegerea, iubirea si increderea nu culoarea ochilor sau marimea sanilor sau a posteriorului.In fine, gusturile nu se discuta, fiecare cu opinile proprihappy

2 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Sanii.Drept.Naturale.Depinde din ce motiv 50/50 as zice.Nu conteaza.Nu ma uit.Slabe/Normale. Dar nici nu ma uit la ele daca sunt isterice/ultra-sensibile/proaste/pitipoance/hipsterite/curve/asculta manele si muzica comerciala

| rulzer13 a răspuns:

Mie personal imi place mai mult posteriorul decat sanii, nu stiu de ce asa sunt eu.Nu imi plac fetele slabe, imi plac cele normale.Imi plac ochii albastri, unghiile scurte date cu oja si imi plac fetele de gasca, sa nu fie prea cuminti caci nu prea as avea ce sa vorbesc cu una de asta.