| RAY a întrebat:

Pentru baietii ati cunoscut vreodata in existenta vostra o fata sincera si serioasa? de ce sunt asa ipocrite, materialiste, perverse fetele? de multi ori nici nu-mi vine sa mai vorbesc cu ele

29 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sincer fra, in afara de mama si bunica mea alte fete serioase si sincere nu am intalnit, ce e drept, in lumea mea, a destrabaalarii si dezinhibitiei nu prea gasesc asa ceva dar ma amuza materialistele si ma distrez maxim cu ele si nu pun suflet, e misto imi place

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Esti peste rechinule?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Nu, doar un destrabalat

| peperonies a răspuns:

Daca dai numai de ipocrite, materialiste, perverse problema e la tine nu la ele.

| Lawliet14 a răspuns:

Cred ca am intalnit. Una, da. Ray, alege-ti o fata retrasa nu c*** claselor!

| Suck a răspuns:

Da, am cunoscut, sunt destule stai linistit, doar ca in baruri si cluburi nu ai cum sa gasesti o astfel de fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce generalizezi? Daca ai avut tu niste experiente neplacute cu fetele nu inseamna ca toate sunt la fel. Chiar ma face sa ma simt prost sa vad ca voi baietii sunteti misogini. Eu cred ca sufletul nu are gen si toti suntem diferiti, exact ca fulgii de nea, unici.

| Lawliet14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate te convingi candva ca baietii buni sunt rari. La fel si fetele tot asa, pe cale de disparitie. Cand veti avea ceva de genul si sunteti la fel, poate veti aprecia mai mult...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde si de noroc, stii tu. cu siguranta sunt si multe fete de treaba, dar trebuie sa ai noroc sa le intalnesti sau sa le deosebesti de restul. mereu se intampla chiar intr-o "gasca" de pitipoance sa fie 1 2 de treaba dar daca ea/ele se poarta ca restul o cataloghezi tot piti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intalnit 2 chiar. actuala e a 2, dar am cautat-o 3 ani laughing. ce vreau sa zic cu asta? rar se gasesc fete calumea.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ma bucur pentru tine

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Si eu ma bucur pentru mine. daca ai stii peste cate panarame si materialiste am dat te doare capul. si nu e ca frecventez cluburile sau mai stiu eu ce, dar si la munca am multe specimene. cine ar fi crezut ca imi gasesc jumatatea la sala laughing. chiar daca a durat destul de mult, am pachet complet sa zic asa laughing. asa ca asteptarea e buna, zic eu. vezi tu pe viitor

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eu nu caut relati,am simtit de la o vreme sa vb cu cineva m-am bagat pe niste site urii online acolo full de perverse,ipocrite,materialiste,mincinoase, si de sex atat am nevoie, daca as avea o prietena cu care sa vb despre orice si multe fete pentru sex as avea viata perfecta, vezi ca avem nevoie sexuala si emotionala, suntem finte emotionale

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

"vezi ca avem nevoie sexuala si emotionala, suntem finte emotionale" eh, stiu ce vrei sa spui. pana acum la 20-21 de ani, niciodata nu am mai avut "probleme" cu hormonii laughing. joaca hora mai ceva ca aia de pe taraf sau cum se numea programul ala romanesc. dar fata de altii nu e ca face organul meu ce vrea din mine, nu am murit 3 ani numai mor eu inca putin timp laughing, daca stii ce vreau sa spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna fata serioasa? tu nu ai mintit niciodata?

Răspuns utilizator avertizat
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Am citit odata un zvon cum ca Freddie Mercury ar fi devenit gay, din cauza ca era prea dezamagit de "sexul frumos" smug
Acu' serios, generalizarea asta n-o sa-ti aduca nimic bun in viata, si nimic in general, in afara de frustrare, complicatii si multe rateuri in dragoste.

| e1xtz a răspuns:

Prietene, cu atitudinea asta ai sa mori virgin...iar in cazul in care ai avut noroc de pasarica pana acum, daca o iei asa o sa stai pe laba pana la adanci batraneti.
Ma gandesc ca 25 de la cont nu reprezinta varsta.
Ok, este adevarat ca baietii buni au parte de 'zdrente', si fetele sufletiste de nesimtiti, dar printre se mai pot forma si perechi frumoase.
Tu esti fixat pe o idee...da nu-i a buna.

| RAY explică (pentru e1xtz):

Exisya prostituate fi fara griji

| NH4OH a răspuns:

Salut.
Majoritatea fetelor sunt așa, dar nu toate. Părerea mea este că totuși fetele s-au schimbat și s-au " pițiponcit " ca să zic așa, din cauza băieților, cărora-s morți după fund, sâni și toate cele. Ca să aibă și ele un iubit și un băiat frumos, bogat, au ales să se dezbrace cât mai tare și au învățat meserie cu unul mai puțin bun înainte. Băieții mereu au vrut să fie în centrul atenției, să fie " șmecheri și populari în rândul fetelor ". Nu toți sunt așa, există excepții, de asemenea și la fete.
Eu sincer, nu sunt așa, nu prea mint și nu-mi place să-mi bat joc. Nu prea mă simt bine, numindu-mă "fată ". Sunt foarte realistă și spre exemplu sunt mai retrasă. Nu prea am prieteni : 3-4 prietene din copilărie și atât. Băieții, până și pe fetele cuminți și cu capul pe umeri le iau drept " parașute " doar pentru că așa s-a obișnuit gura lor să zică. Dacă ar avea cineva răbdare să mă cunoscă cu adevărat, ar fi grozav. Momentan, mi s-a îndeplinit dorința asta, dar nu-mi fac speranțe prea mari.
Eu aș zice să te cumințești tu și să nu umbli prin cluburi și noaptea foarte târiu. Poate va veni o fată sinceră și serioasă la tine sau te va accepta ea. Dacă nu atragi asemenea fete, înseamnă că tu ești problema. Analizează-te, stai în fața oglinzii, privește-te fizic, apoi gândește-te la ce fel de persoană ești tu.
Baftă.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Depinde unde cauti si cum vezi treburile

| Dracoola a răspuns:

Nu, nu am cunoscut, alea sunt luate demult happy

| Anonymous1247 a răspuns:

Da, la mine la școală (sunt în clasa a 12-a) sunt câteva (cam vreo 10). Una din ele este în clasă cu mine și e fată foarte drăguță, blândă, sinceră, naturală, nu judecă oamenii și se îmbracă foarte frumos (stilat) happy. Eu o văd pe ea ca pe un diamant în mijlocul deșertului. Sunt rare genul acesta de fete sad sad sad. Dar mă bucur că mai există asemenea fete totuși.

| AlexanderHamilton a răspuns:

Tu pui cele mai "speciale" intrebari laughing

| CaziPloaie a răspuns:

Nu sunt toate, cauta tu binr pe cea potrivita pentru tine.

| Vlad848 a răspuns:

Domne', bun venit in lumea reala! Sper sa te acomodezi cat mai repede.