| zuppyby a întrebat:

De ce unii baietii catalogheaza toate fetele ca fiind materialiste, rele?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Că au avut și ei contact la viața lor cu 5 fete, alora n-au reușit să le trezească niciun interes și ca să-și ascundă frustrările că e vina lor că nu-s în stare să atragă sexul opus o bagă pe asta că lasă ca oricum e târfă și materialistă. Nu zic, or fi destule și așa, or fi întâlnit și așa, dar să ne bagi pe toate în aceeași oală că ai cunoscut tu 5-10 așa, denota exact frustrările de care am zis mai sus.

| Bondarel99 a răspuns:

Pentru ca le fug ochii după pitipoance și astea mai toate sunt materialiste.

| RAY a răspuns:

Uni asa spun ca sa ascunda faptul ca nu atrag sexul opus din cauza fizicului astfel baga vrajeala ca toate sunt dupa bani,astfel ascunde adevarul, e un fel de auto protectie personala, sunt si fete materialiste dar nu toate, in ro de exemplu majoritatea nu suntem bogati da avem o iubita, desigur ca ca uni au fost dezamagiti de sexul opus si de asta numai vor o relatie si devin misogini, ura fata de ele, numai au incredere in sexul opus din cauza acelor experiente

| Andreeush a răspuns:

Probabil acei băieți au dat de astfel de fete, materialiste iar încredere lor a scăzut.

| Plato a răspuns:

Pai unele chiar sunt, nu ai cum sa negi asta.

| Endoryus a răspuns:

Pentru ca au dat peste specimene de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu stiu sa se prefaca prosti

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Pentru ca numai de astea atrag.
Daca tu consideri ca fetele sunt asa, numai din alea o sa intalnesti.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Pentru ca probabil au avut ceva experiențe cu specimene de genul. Asta, ori sunt genul de inculpați la minte care nu stiu sa separe bunul de rau într-un grup de oameni. Unele fete insa chiar sunt in felul asta. Trebuie insa si ca băiat sa stii ce sa alegi ca sa nu pici în plasa. Nu e mereu usor insa.

| vanilla80 a răspuns:

Pai dacă nu alegeți numa fufele din cluburi, care au poze cu bmw-uri pe Instagram, țațele p-afară, pantofi de 1200 ron, și alte medii specifice cocalarilor ce te aștepți să vezi? o doamnă educată, stilată sau o fufă? rolling on the floor. Ia căutați femei în alte medii ^^