| bluelikenever a întrebat:

*pentru baietii cu iubite pe care le iubesc cu adevarat..cand va masturbati, va ganditi la iubitele voastre? am vazut o chestie pe net in care zicea ca un baiat nu se poate masturba gandindu'se la iubita lui, pentru ca o iubeste..si cand se gandeste la o alta fata, se poate masturba...voi ce ziceti? mie mi-a cam dat cu virgula la chestia asta, si ma gandeam sa va intreb pe voihappy

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Eu zic ca, prin asta ei simt ca fac o greseala, ceva gen : prietena lor i-ar vedea si ii mustra constiinta!laughing? Le-ar fi scarba daca ar iubi cu adevarat o fata!

| TheSpecialOne a răspuns:

Nu prea merge daca o iubesti cu adevarat...

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Mda este adevaratlaughing

| Danutul22 a răspuns:

Cand ai iubita de obicei nu te mai masturbezi. just saying.

| Calugareanu_Seby_1997 a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat nu potithinking propria experienta