| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca noaptea, cand visezi un baiat el a adormit gandindu'se la tine? thinking happy

20 răspunsuri:
HepHap
| HepHap a răspuns:

Uite, ti s-a raspuns la intrebare. Adam Lambert a adormit suspindand dupa LittleCokie. LittleCokie e clar baiat, avand in vedere ca Adam e gay. Logic.

| AvalohAlyn a răspuns:

Toate semnificatiile astea pentru vise din pacate pentru unii sunt false, sunt simple povesti, legende.Visele nu sunt decat niste actiuni si activiati ale creierului care sunt foarte complexe.Biserica Ortodoxa de asemenea ne indeamna sa nu credem in vise unele putand fi ratacite sau pentru a rataci omul.Numai bine

| Razvan a răspuns:

Ptiu, drace! De aia l-am visat eu pe Romeo Fantastiksurprise

| PhaseMorphXR a răspuns:

Da, este 100% adevarat. Demonstrat stiintific pe cale empirica!

| Angel0 a răspuns:

Nu neapărat. Dar îl poți întreba a doua zi dacă și el te-a visat.
In unele cazuri se mai întâmpla.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Copilării.
Citește aici dicționarul de vise: www.elystar.ro
Pa, pa.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu... înseamnă că te'ai gândit tu prea mult la el...nu de alta da nu cred că Adam Lambert s-a gândit la @LittleCookie laughing

| dannyella15 a răspuns:

Lamureste-ma, te rog:intrebarea ta face parte din stiinta sau filosofie? Nu de alta, dar ma depaseste...

| dannyella15 a răspuns:

@lovepinklife10:Mersi de sfat, draga. Data viitoare o sa pun intrebari despre sex la rubrica gastronomie, promit. Apropos, tu pe cine visezi noaptea? Pe guta sau pe salam? Mor de curiozitate!

| Foxilikkkă a răspuns:

Buna.
Da, este adevarat intr-un fel. Daca tu te gandesti des la el sau in general daca te gandesti foarte des la ceva, visezi lucrul ala, de exemplu daca ai vreo problema si nu stii cum s-o rezolvi, in cele mai multe cazuri visezi "rezolvarea", ideea e ca subconstientul se leaga cu constientul, complicata treaba aicilaughing. Deci, in mare, daca tu te gandesti la el il visezi, si el s-ar putea sa te viseze daca se gandeste la tine, dar poate si el s-a gandit si de asta l-ai visat, n-avem de unde sa stimsmug! :*

| qLoveSmileღ a răspuns:

Poate ca da!; x; x te pupp; x; x

| madalina00 a răspuns:

Daca asta te face sa te simti mai bine, da, e adevarat dar numai in capul tau

| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

Nu stiu... Poate big grin De exemplu daca visezi cu un baiat, intreaba-l urmatoarea zi daca s-a gandit la tine. Si daca zice da intreaba-l cand...tongue

| EsarfaRozZ a răspuns:

Eu personal nu cred in lucruri din asteabig grin sorry

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e adevarat.inseamna catu te gandesti prea mult la el. ei doarme fara nici o grija.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce glume handicapate ai madalina00!
Spanzura'te fetito

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dannyella15, face parte din grupa Ar trebui sa taci si sa nu mai comentezi!
Importanta e intrebarea, nu categoria.ca si asa sunt multi care pun intrebari de muzica la Adolescenti sau Turism
Asa ca nu mai comenta x(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu stiu, o visam pe mata happy
Tarancuta care esti happy
Si hai ca ma enervezi.trebuie sa comenteze oamenii prosti ca tine la intrebari! Mai taci dracul din gura si daca vrei sa comentezi, du'te la piata sau gara! Care vrei tu.

Hai ca am scris prea mult pentru o fetita
x(

| Wihaela a răspuns:

Nuhlaughing

| Static a răspuns:

Nu stiu, Dar eu l-am visat pe Adam Lambert love struck