| maria_2617 a întrebat:

Pentru baietii, in special: ce parere aveti despre fetele care fac sex oral? e un lucru josnic?
ati accepta ca persoana pe care o iubiti sa va faca sex oral?

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Nicio părere. Câtă vreme ambii sunt mulţumiţi, atunci e foarte bine.
2. Nu, nu e un lucru josnic.
3. Da.

| unnimeni a răspuns:

Pai noua ne place, ar fi absurd sa zicem ca nu ne placelaughing
Cred ca da, nu a incercat dar nu cred ca as refuza.
Nu mi se pare un lucru josnic.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Sincer, nu aş putea să-i cer aşa ceva unei persoane pe care o iubesc, şi asta doar pentru plăcerea mea fizică...

| Phutui a răspuns:

Ok, eu o sa fiu direct:sexul oral e ok, si nuil consider injositor.
Da as acceptahee heepoate chiar i-as propune![favoarea se returneazatongue]

| eurynomus a răspuns:

Ador sexul oral, sa fac si sa primesc

| StefanJobs a răspuns:

E josnic sa nu faci.

| rares_3029 a răspuns:

Unele fete spun ca e aiura dar pana la urma accepta... daca iti place sa iti faca fa si tu nu e asa normal?

| PrInTiShOrUl a răspuns:

Daca este de acord cu acest lucru nu sa o obligi u sau sa ii pui conditii cred ca e ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o problemahappy
fa in continuare fara grijihappy