| LanguageMaster a întrebat:

Pentru bărbați există oare "cele mai bune locuri în care poți cunoaște femei singure" sau alegi locurile în funcție de hobby-uri și preferințe?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

China, Japonia si probabil Vietnam, asiaticele sant dornice sa cunoasca oameni din est, li se par mai masculini si plini de putere, increzatori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te caută ele daca aud de la altele că ești ce trebuie,ele de vorbesc foarte mult între ele,daca o footi pe una bine rău sa vezi ce căutat o sa fi,sau dacă stai bine cu stromeleagul,ele spun că nu s interesate de dimensiuni dar sunt de fapt moarte dupa mătărângi mari. E suficient odată de doua ori sa faci o impresie foarte buna și nu o să trebuiască să te mai chinui sa le vânezi,sau să vadă că stai bine cu verzișorii,iubirea trece prin burta,căuta motive sa se desparta de tine daca te vad sărac,că nu ești înstărit. Multe deja sunt traumatizate și nu mai cauta nimic,se dau pe fete,altele sunt speriate de bombe,unele nici nu le ajungi la nas,unele sunt nebune,psihopate,și asociază orice acțiune cu trauma avută în relațiile precedente,sunt paranoice,dar sunt și fete ok,dar alea nu prea trag la băieții cuminți,și alea ii aleg tot pe aia răi,care le poate proteja,și sunt stabili.
O poți găsi și pe un site de matrimoniale daca ești norocos,dar foarte rar,multe sunt dezorientate nu știu ce vor de la viață,au atâtea cereri de la sex opus că în momentul când întâlnesc un băiat Random care e timid, sau are o abordare foarte comuna îți răspunde sec și flegmatic, toate bischetarele și incultele până și alea de la fundul vacii se cred prințese, in ziua de azi rar găsești pe cineva de calitate, fiecare își urmărește interesele proprii.

| OmBanal33 a răspuns (pentru anonim_4396):

Un raspuns adecvat si adevarat, respect total.

| LonelyGuy07 a răspuns:

Nu exista fete/femei care duc lipsa de optiuni de cand cu dating-ul pe internet

| LanguageMaster explică (pentru LonelyGuy07):

Ce părere ai despre dating-ul online?

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LanguageMaster):

Cel mai eficient mod de a intra in depresie severa, asta e parerea mea legata de dating-ul online

| Delocimportant a răspuns (pentru LonelyGuy07):

Perfecta dreptate. Am patit.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LanguageMaster):

Am incercat n frizuri, n imbracaminte, incaltaminte niciun efect, ba da un singur match de la robot in 5 ani pe tinder, langa masini de lux sau motorete cum fac cocalarii nu am incercat sa ma pozez

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru LanguageMaster):

Asa recomanda prin clipuri astia supranumiti dating coaches avem si noi papagali din astia in Romania cu canal de Youtube, dar daca nu-i alba e neagra, mergi pe strada si abordeaza mai iti iei si genti in cap sau eu stiu vreo bataie de la partenerul celei santajate pe strada laughing) atata stres cu femeile astea pentru vaginul ala facator de minuni... vai si amar ce se va alege de pretentiile lor in ziua de azi si e dabia inceputul

| Danny28 a răspuns (pentru LonelyGuy07):

Mai e si trend-ul asta mizer al lor cu feminismul. O sa ajunga sa urasca toti barbatii fara niciun motiv.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Danny28):

Eu nu le port pica, adevarul e ca exista si un raport de inegalitate intre sexe, fetele sunt mult mai atractive din nastere de mici in raport cu baietii care se nasc majoritatea mai urati

| Danny28 a răspuns (pentru LonelyGuy07):

Eu am aratat bine cam pana la 15 ani, dupa m-am uratit rau si se holbeaza toate urat la mine daca indraznesc sa trec pe langa ele.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Danny28):

E de mult timp trendul asta, urasc barbatii de ani buni fara niciun motiv, nu observi, pe oriunde mai ales pe social media

| Danny28 a răspuns (pentru LonelyGuy07):

Eu unul nu le mai suport. Ajung si ca prostul la politie din cauza lor fiindca le intreb unde se afla nu stiu ce magazin pentru ca le-am vazut ca au punga de acolo si trebuie sa ajung urgent la magazinul respectiv.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Danny28):

Alea care sunt in relatie sunt cele mai veninoase am observat asta de sute n ori cat le place sa arunce cu noroi in altii barbatii ce o au greu cu femeile, dar nu e vina doar a barbatilor, societatea le ofera fetelor in general multa libertate si multe oportunitati mai facile fata de barbat in ziua de azi, doar pentru simplu fapt ca societatea promoveaza videochat-ul in zilele noastre iti dai seama de raportul femeie barbat in prezent, trebuie sa fii prea idiot sa nu observi lucrul asta