| Anndry a întrebat:

Stiti din cealalata intrebarea a mea http://www.TPU.ro/......imi-dadea/

astazi am iesit din nou afara si din nou o tinea in brate si chestii din astea si eu am plecat mai devreme in casa si in acelasi timp a plecat si o alta prietena de-a mea si ei au ramas singuri. si prietena accea a mea mi-a spus ca i-a vazut dupa ce am plecat eu ca se luau in brate...si dupa vreo jumatate de ora a intrat pe mess "iubita" lui si mi-a spus ca acum a venit in casa si eu am intrebat-o daca a stat cu el si mi-a spus ca da si ca s-au alintat etc...nu stiu ce sa fac :( imi vine sa innebunesc :( va rog ajutati-ma si va rog sa nu va bateti joc :(( multumesc anticipat :(

Răspuns Câştigător
| lynes a răspuns:

Ahh dragostea...Cea mai complicata! Dar prietena ta cea mai buna,il iubeste la fel de mult ca tine? Eu zic sa-i spui,dar sa-i spui ca il placi dinaintea ei,pentru ca asa va zice ca esti groaznica.Ea,daca e intr-adevar cmbp a ta, poate ca o sa te lase pe tine(in cazul in care nu il iubeste la fel de mult ca tine)si trebuie sa te bagi in seama in fata lui.Ce dumnezeu, doar nu poate sa te stie drept numele si atat.Iesi in evidenta!
Love,
Lynes.