| Bacemi a întrebat:

Pentru ca vad foarte multe fete ( dar si ceva baieti ) care sufera mult dupa incheierea unei relatii si nu reusesc sa se adune pentru a merge mai departe m-am gandit sa va trimit acest link : http://www.garbo.ro/......-pasa.html

Eu cred ca acolo gasiti destule lucruri interesante, multe adevaruri de care aveti nevoie pentru a depasi perioada de sevraj.

Totodata vreau sa va asigur ca aveti sprijinul meu si ma puteti contacta oricand simtiti nevoia de a spune ce aveti pe suflet si de a cere un sfat. Voi fi aici.

Puteti si voi sa postati site-uri asemanatoare ca sa ii ajutam?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Foarte dragut din partea ta, din cate vad ai atinms cateva inimi cu postarea acestui articolbig grin

| stresu a răspuns:

Am citit si eu recent ca atunci cand iesi dintr-o relatie creierul elibereaza substante similare cu cele eliberate in cazul renuntarii la droguri; deci sevrajul chiar e pe bune.
Nu am citit articole similare, eu folosind metode mai autodistructive, asa ca nu prea ma pot pronunta. In scimb, daca unii sunt ajutati, incurajez initiativa. Acum na trebuie sa fie si suferinta pe bune, nu "m-am despartit de el ca avea pe nu stiu cine la top friends pe hi5 si acum bocesc".

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Bună, Bacemi.
Cred că e un articol foarte interesant şi îl voi citi şi eu, chiar dacă am scăpat cît de căt de suferinţă, dar nu de tot.
E bine de ştiut că îţi faci griji pentru noi, fetele.happy
Numai bine!winking

| OanaG a răspuns:

Un singur lucru iti zic, un articol care e pa` net nu incalzeste cu nimic, crezi ca te face sa uiti?

Acum depinde si de persoana tongue

| NinaY a răspuns:

Http://www.imaginelife.ro/......_dragoste/
nu e cine stie ce, dar cam atat am gasit.In timpul in care sufeream si eu, am gasit exact ce imi trebuia pe net, dar nu mai gasesc site'ul acum :(

| Puxy:X a răspuns:

E foarte interesant chiar ce imi trebuia...Printr-o situatie asemanatoare trec si eucryingcryingcrying

Sa lasi id-ul taw :*

| andreeada a răspuns:

Hmmm buna treaba! le va fi de folos celor in cauza, cunosc destui din pacate!straight face