| Bacemi a întrebat:

Un articol interesant spun eu : http://www.garbo.ro/......atice.html

Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Sigmund a răspuns:

Iti impartasesc aceeasi opinie. Un articol interesant, incitant. Mie mi se potrivesc culorile verii, pentru ca pot spune ca sunt un visator.

8 răspunsuri:
| Bacemi explică:

I – Culorile primaverii. Descrierea e foarte reusita. Dar si celelalte 2 mi se potrivesc partial. Cred ca am o personalitate prea complexa pentru a fi pur si simplu incadrata la o singura categorie. Dar predomina culorile primaverii totusi.

| Silvia a răspuns:

Wow, mi se pare un articol foarte interesant.Cred că mie mi se potrivesc culorile primăverii. Ţie?

Elianna
| Elianna a răspuns:

Foarte interesant articolul! Eu ma incadrez in tipul 1 dar si in tipul 3, ca-mi plac culorile tari, rosul in special, la flori, haine, accesorii...

| Contrast a răspuns:

Tipul II, culorile verii...

| cornculapte a răspuns:

Cred ca ma incadrez mai bine in culorile toamnei, desi nu as putea delimita exact un anumit tip pentru ca mi se potriveste cate ceva din fiecare categorie.

| Deyutza a răspuns:

E chiar interesant! Ma incadrez in Culorile verii -Reprezentarea viselor... tie care categorie ti se potriveste? happy

| Mara_4803 a răspuns:

Da, si mie mi se parehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, foarte interesant articolul, multumim. II, culorile verii si de aceasta data au, in mare parte, dreptatehee hee.