| AndreiMarian12 a întrebat:

Pentru cei care practicati MMA, este adevarat ca antrenorii trebuie sa va dea cu o teava in tibie pentru a va omoara nervii, si sa va dea cu pumnul in nas pana se intampla nu stiu ce si nu o sa mai curga sange cand o sa ai contacte prin bataie?

7 răspunsuri:
| cyupaku a răspuns:

Ce fabulatii...

| cyupaku a răspuns:

Cu o teava? dar nu este mai usor daca profesorul a fost si el executat astfel sa o faca tibie in tibie?

| Gal124 a răspuns:

Unde cititi prostiile astea?

| AndreiMarian12 explică (pentru Gal124):

Daca nu sti, nu te baga. Este adevarat, am un coleg in clasa care face MMA si a trebuit sa isi ''rupa '' zgarciul de la nas, si antrenorul i-a dat cu teava in tibie pana i-a distrus toti nervii.

| Gal124 a răspuns (pentru AndreiMarian12):

Sa ii spui colegului tau ca un baiat de pe net a zis ca e un mare mincinos.

| Giazmo a răspuns:

Fac mma de vreo 4 ani si ceva aproape 5 este recomandat sa-ti faca asta

| Gal124 a răspuns (pentru Giazmo):

Deci tu ai 14 ani si faci mma de 4-5 ani asta inseamna ca de la 9? Stiai sa mergi pe bicicleta pe atunci?