| v1rUsSs a întrebat:

Pentru cei care se uita la bleach de ce angeri morti sa le spun asa cand se lupta cu aia din espada ei asi activeaza primi bankaiulhappy dau fundahappyscuze de categorie cea mai vizitata

Răspuns Câştigător
| romanu22 a răspuns:

Pentru ca sunt mai slabi decat Espada si sa aiba sanse egale da tu nu te uiti pe sait la Bleach ca s-a terminat cu Espada acum e cu altu. Daca vrei un sait sa vezi episoade mai multe uite aici :http://www.animekage.com/anime/bleach/. Fundita te rog.

1 răspuns:
| CM6YRE a răspuns:

Deoarece cei din espada cred ca ingeri morti sunt mai slabi decat ei.