| mady_3481 a întrebat:

Prietenu prietenei mele cele mai bune s-a despartit de ea si acum e e cu varu lu fostul ei prieten si fostul ei prieten e cu mine oare am facut bine ca am acceptat sa fiu cu el eu chiar il iubesc si si el zice ca ma iubeste foarte mult... oare chiar o fi bine ca am acceptat aceasta relatie?

1 răspuns:
| RawrLexa a răspuns:

Bine nu e, ii dovedesti prietenei tale ca este un baiat amiimportanta ca ea, el sigur se foloseste de tine t.a face-o pe ea geloasa, altefl nu prea cred cum ar avea rost o astfel de situatie inbarligata.
Scuze, am zis-o dur, dar decat sa te mint doar pentru funda. :-)
Peace, people!