| OTipa1 a întrebat:

Pentru cei ce si-au intalnit sufletul pereche, ati stiut din prima clipa in care l-ati/ati vazut-o ca veti fi de nedespartit?

3 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Ceea ce ai mentionat tu sa stii ca nu mai exista in ziua de azi, nici la Fete dar nici la Baieti.

| ForbiddenDreams a răspuns:

La prima vedere, este doar atractie fizica, pentru ca practic doar asta vezi, daca incepi sa cunosti persoana da, pe parcurs iti dai seama ca este o persoana speciala. nu stiu daca tocmai sufletul pereche, dar totusi o persoana cu care tu vrei sa ai o relatie sau ma rog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta o afli pe parcurs. Bineinteles, la inceput, totul este ROZ. laughing
Sufletul-pereche isi are locul acolo unde marea majoritate a intrebarilor existentiale deja si-au gasit raspunsul.
Trebuie sa treci prin destul de multe situatii impreuna, pentru a considera ca ti-ai gasit sufletul-pereche.
Sexul nu este o modalitate de a considera ca totul este perfect!