| Ingerfararipi333 a întrebat:

Credeti in sufletul pereche? L-ati intalnit?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

1. Da. 2. Daaa...

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Numai cred in asa ceva, sunt basme

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Nu. Toata lumea mi-a spus ca o să-l găsești, o sa vina el la tine si când colo pl ( scuzati expresia ). Nu, nu l-am întâlnit si nici nu cred ca o să-l găsesc vreodată

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Clar nu cred. Gandeste-te la cati oameni sunt pe pamant, cati mor, cati bla bla..deci nu.

| Sndnxnska a răspuns:

Nu, dragostea se intampla pe anumite criterii din subconstientul nostru. Asta a demonstrat psihologia. Deci, teoretic, nu e nimic "magic"... totul e calculat de mintea noastra. Daca o persoana indeplineste criteriile, ne indragostim. Cum mai multe persoane pot indeplini criteriile (nu se poate ca doar o singura persoana sa indeplineasca acele criterii) rezulta ca nu exista "suflet pereche"