| 120daniela123 a întrebat:

Cum ati stiut ca v-ati intalnit sufletul pereche? cel mai rumos raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Se intampla, se intampla sa intalnesti o persoana pe care nu o vei uita niciodata, indiferent daca ramaneti impreuna sau va despartiti.Pur si simplu, stii ca orice se va intampla cu voi, aceea persoana va ramane mereu o parte din tine.

5 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Eu consider ca 'sufletul meu pereche' este doar o clona de-a mea in varianta masculina!

| Musique a răspuns:

Dar nu l-am găsit eu, el m-a găsit pe mine. puppy dog eyes

| iubesc a răspuns:

Pur si simplu asta am simtit, nu pot explica.

| Dariusuu a răspuns:

Când iubeşti din toată inima nu ai niciun dubii că nu e sufletul pereche.
O s-o păţeşti pe propria piele, ai să vezi.

O zi perfectă.

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Atunci cand te intelegi cu cineva bine iar el te place cu adevarat si simnte ceea ce simti si tu atunci poti spune ca ti-ai gasit sufletul pereche.
Te pup, pa pa! :*