| ririsa a întrebat:

Pentru cei cu foot fetish (ca si mine) care este cea mai mare fantezie a voastra legat de fetish?

7 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Sa imi leg iubita cu catuse de pat, ea sa imi zica sa ii fac ce vreau eu.

Răspuns utilizator avertizat
| GabrielGL a răspuns:

Mangaierea,lingerea,muscarea,zgarierea,degetelor,sfarcurilor pana a crea o senzatie de excitare cat mai mare.

| eMeR a răspuns:

Sunt multi ca si tine? Cu foot fetish?happy

| GabrielGL a răspuns (pentru eMeR):

Da da e o placere si asta fiecare k ale lui.

| eMeR a răspuns:

Cred ca din perspectiva unei femei poate fi o experienta de neuitat daca partenerul, mangaie, saruta, linge picioarele, intre degete, iar pentru un barbat foarte placut daca femeia incearca sa-l mangaie penisul cu picioarele happy

| eMeR a răspuns:

Beautyofsimple nu e prea correct ca noi iti spunem cele mai adanci fantezii ale noastre iar tu nu ne spui nimic despre fanteziile tale. E un site interesant, nu te cunoaste nimeni, poti sa scrii ceea ce simti, gandesti sau faci ca nu te judeca nimeni happy Eu unul te ascult cu multa curiozitate laughing deci?