| Alinnnnnna a întrebat:

Pentru cit timp nu pot trimite mesaje unui membru junior?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Până când treci tu la statutul de senior, adică 100 de răspunsuri aprobate și postate și 10 zile de la activarea contului!
Pa, pa.

| Alinnnnnna explică (pentru Legiuitoarea):

La alte persoane pot sccrie dar acestui membru junior nu pot. POate nu e problema in profilul meu?

| Alinnnnnna explică (pentru Legiuitoarea):

La alte persoane pot scrie dar acestui membru junior nu pot. Poate nu e problema in profilul meu?

| Elianna a răspuns (pentru Alinnnnnna):

Nu poti sa-i trimiti lui din cauza ca poate el are setat la mesaje sa primeasca numai de la seniori, sau numai de la prieteni, sau de la nimeni!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Atunci cere sfatul adminilor, http://www.TPU.ro/contact
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Depinde cum are setat profilul cel căruia dorești să trimiți un mesaj, la "Editare profil" -> "Vreau să primesc mesaje de la:". Sunt 4 opțiuni în total: "Toţi membrii TPU", "Toţi membrii seniori TPU", "Prietenii mei de pe TPU" şi "Nici o persoană".
Poți să-l rogi public (la o întrebare de-a lui) să-și schimbe setările.
Succes.

P.S. Pot să te întreb, de ce la "Dragoste și Sex"? Voiai să-i trimiți mesaje de dragoste cumva?

| Annellise a răspuns (pentru NOname):

Da, multumim de raspuns. Aveai dreptate N0name!
Draga Alina, am schimbat setarile, deci acum pot primi msj de la toti membrii TPU! Astept msj tau.
Te pup si o seara buna :*

| NOname a răspuns (pentru Annellise):

Annellise, mă bucur că s-a rezolvat.
Numai bine.

| Annellise a răspuns (pentru NOname):

Multumesc...la fel happy
Nu vrei sa ma ajuti cu un raspuns la o intrebare?
Am publicat-o in rubrica Adolescenti happy
Poate ai tu vreo idee de mesaje provocatoare, sa imi surprind iubitul intr-un mod cat mai placut happy
Hi hi.scuza-mi indrazneala.
Te pup :*

Elianna
| Elianna a răspuns:

Poţi trimite oricand, el nu este oprit să primeasca ci să dea mesaje. Dar depinde si de optiunile pe care şi-le-a bifat juniorul, de la cine vrea sa primească mesaje!

| Alinnnnnna explică:

Imi apare chestia asta:Statutul de membru junior nu permite trimiterea de mesaje acestui utilizator.