| GumitzaDePepene a întrebat:

Buna!
Daca sunt membru junior, nu pot trimite mesaje, nu-i asa?, sau sa votez, dar cum fac sa nu mai fiu membru junior?

Răspuns Câştigător
| Tsunade99 a răspuns:

Minim 100 raspunsuri si minim 10.000 de puncte.

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Ca sÄ

| mona a răspuns:

Daca nu ma insel trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri

| CryssCrySta a răspuns:

Ca sa nu mai fii membru junior trebuie sa ai 100 de raspunsuri dar poti sa mai completezi cu cateva intrebari.

| Andreutza1998 a răspuns:

Mai intai:toate regulile sunt:peste 100 raspunsuri si cel putin 10 zile de,, juniorit".Dar poti cauta si pe blogul TPU dar asta va scrie si acolo. Funda, pls

| ICanSeeAll a răspuns:

Raspunzi la cel putin 100 de intrebari si astepti 10 zile de cand ti-ai facut contul.

| ionutz03 a răspuns:

Sa ai minim 100 raspunsuri si esti seniorwinking

| AddaSunnii a răspuns:

Cred ca trebuie sa strangi niste punctethinking Si eu sunt junior.