| SomePrettehGurl a întrebat:

Scuzati-ma dar imi spune cineva de ce nu pot trimite mesaje pe TPU? imi spune ca sunt membru junior. help!

Răspuns Câştigător
| Irinnaaa a răspuns:

Pentru a trimite mesaje trebuie sa depasesti statutul de membru junior, pentru asta trebuie sa raspunzi la 100 de intrebari, minim.

4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Membrii juniori nu pot sa trimita mesaje nu pot sa voteze si nici sa vorbeasca live.Dar incearca sa fii activ pe site sa dai cat mai multe raspunsuri (100) si sa ai o vechime de zece zile pe site.O sa treaca repede!

| CautNume a răspuns:

Persoana respectiva nu are setat sa primeasca mesaje si de la Juniori.Roag-o printr-un raspuns sau printr-o intrebare de a ei sa-si schimbe setarile.
Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil ca persoana sa nu doreasca sa primeasca mesaje private de la mmembrii juniori.Depinde de setarile acelei persoane.

| Ciuciulina34 a răspuns:

Trebuie sa fii senior nu junior big grin