| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete,

Cine are rabdare sa vada toate pozele, imi poate spune daca sunt urat sau cine stie, putin dragut?

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001171477070

In opinia mea arat bine, dar de mult timp mi-am pierdut increderea in mine ajungand sa ma imbat o data la 3/4 saptamani, sa fiu respins cam de toate, desi sunt prietenos si nu sunt un enervant sau mai stiu eu ce.

Astept niste pareri, ceva... ***

11 răspunsuri:
| Roxidd19 a răspuns:

Vai de mine! x_x laughing) Urat ca moartea clinica(hai ca mai ai o poza draguta da in rest...cea mai draguta ii aia in care nu ti se vedee fataaa)laughing)

| Anna_1282 a răspuns:

Esti simpaticwinking happy

| Phantasmagoria a răspuns:

thinking
Ar mai putea fi facute cateva schimbari daca chiar vrei sa fii trasnet.laughing
Adica sunt cam rari tipii care sunt draguti din natura.
Schimbat-i stilul.Lasa-ti par lung,poarta fullcap,haine largi,depinde ce muzica asculti (rap,rock, hiphop). Si lasa bautura! Daca te imbeti crezi ca te faci mai frumos? Nu da de inteles nimanui ca nu iti place cum arati, altfel o sa isi bata joc de tine. in loc sa te plangi incearca sa te schimbi si sa ai grija de infatisarea ta si vei vedea cum se aduna fetele la coadawinking

| yasser25 a răspuns:

Ai sa te chis in freza...si euhee hee esti urat!

| yasser25 a răspuns:

Ai sa te chis in freza andreeakenthigh

| andreeakenthigh a răspuns:

Mm, nu esti urat.
pentru oprisanu29 si ag1804diicot: va credeti fete? laughing

| franaru a răspuns:

Esti cancerul femeilorwinking

| Element25 a răspuns:

Iti e profilu' pe privatlaughing
Da ti-am trimis friend request

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate pozele laughing?
Hai mai, iti fac pe plac sa ma holbez la toate laughing.
Dar de la prima se vede cat de dragalas esti love struck happy.
Esti frumos mai happy, si ai niste ochi superbi, visatori.

| Ackles a răspuns:

Ai sa te chis in frezalaughing)

| Msd_Smeaogol_1988 a răspuns:

Ma omule eu atata iti zic...pentru cine sa fii frumos cand toti suntem niste uraciosi si toti imbatranim inceraca sa te focalizezi pe adevarate valori ale vietii daca vrei femei adevarate du-te la curve in rest daca vrei prietena cauta unde trebuie si pe cine trebuie si vei gasi asa eram si eu tinteam prea sus si am inteles ca panaramele de bani gata nu sunt pentru mine, fetele cu fite si cu smekerii in cap alea trebuie reciclate
Ai toata viata inainte, numai bine